Karafa na vodu Alladin zlatá 1,3 l

66,00€ Bez DPH: 55,00€
Štítky: Present

Popis

Karafa na vodu Alladin zlatá 1,3 l

Karafa Alladin je kľúčový výrobok v ponuke vitálnych karáf Nature's Design. Najmä variant so zlatým symbolom na dne karafy patrí medzi najobľúbenejšie. Kryštáliky z vody upravenej v karafe ukazujú jemné šesťuholníkové štruktúry a signalizujú vysokú vitálnu úroveň.

Zlatý kvet života (golden) z 23,8-karátového zlata, zatavený do dna karafy, zvyšuje energetický účinok karafy a biologickú hodnotu nápoja.

Karafa má kaskádovitý tvar so šiestimi časťami, ktoré svojim objemom zodpovedajú šiestim po sebe idúcim číslam univerzálnej Fibonacciho postupnosti čísel. Nadväzuje tak na univerzálnu geometriu, prítomnú všade v prírode.

Na spodku karafy je symbol kvetu života, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič a energeticky nabíja svoje okolie.

Prírodné procesy možno interpretovať geometricky či hudobne. Úlohou dizajnu výrobkov Nature's Design je vytvárať rezonanciu, ktorá harmonicky ladí s veľkými kozmickými zákonitosťami. Táto rezonancia odovzdáva biologickému systému rastlín, zvierat a ľudí informácie, ktoré zasa dokážu spustiť biologickú podporu a harmonizáciu. Dutinová rezonancia karafy Alladin zodpovedá zvukovej frekvencii tónu F. Táto frekvencia je nositeľom informácie vertikálneho toku energie, ktorý pripomína energetické procesy v stromoch. Pomáha tak prepojiť rozličné energetické centrá resp. čakry v človeku.

Karafa je určená na každodenné používanie doma i v kancelárii. Naši zákazníci často uvádzajú skúsenosť, že s našimi karafami pijú viac vody. A to je azda to najlepšie, čo pre svoj organizmus môžeme urobiť.

Výroba: Karafa je vyrábaná ručne, tradičným sklárskym postupom z kremičitého skla bez obsahu olova.

Veľkosť
výška:
cca 20 cm (bez zátky)
šírka: cca 16 cm
objem: cca 1,3 l

Objavte svet Nature's Design

Voda vo svojej pôvodnej forme je symbolom energie, harmónie a dokonalosti. Málokto má prístup k pramenitej vode v jej pôvodnej prirodzenej forme. Výrobky značky Nature´s Design vďaka svojmu jedinečnému tvaru umožňujú vitalizáciu vody a harmonizáciu prostredia. Potvrdzuje nám to stále viac a viac spokojných zákazníkov.

Sme výhradným distribútorom týchto jedinečných výrobkov na Slovensku. Ich základ spočíva v jedinečnom tvare, navrhnutom a vytvorenom našimi dizajnérmi, s prihliadnutím na stáročné poznanie veľkých staviteľov, odpozorované od prírody.Mnohé z nich majú na sebe kvet života, symbol posvätnej geometrie, ktorý pôsobí ako tvarový žiarič. Mnohé varianty sú vyhotovené z ušľachtilých materiálov ako zlato alebo platina a pôsobia na okolie aj vibráciami materiálu.

Väčšina našich výrobkov je vyrábaná ručne tradičným sklárskym umením z bezolovnatého skla. Každý kus je tak jedinečný unikát. Niektoré výrobky sú však vyrábané strojovo, v záujme dosiahnutia jednotných vlastností, tvaru a nižšej ceny.

Čítajte články o energii vody

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Medený pohár Kvet života 250ml 2ks

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Medená fľaša Kvet života 800ml

26,90€ Bez DPH: 22,42€

Karafa na vodu Alladin farebná 1,3 l

59,00€ Bez DPH: 49,17€

Pohár Mythos zlatý 0,25l

10,50€ Bez DPH: 8,75€

Pohár Mythos farebný 0,25l

8,90€ Bez DPH: 7,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Posvätná geometriaKarafy, poháre, fľaše

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát