Hepatitídy, Žltačka

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Reishi (Ganoderma Lucidum) BIO - 100 g

11,90€ Bez DPH: 9,92€
Reishi (Ganoderma Lucidum) BIO - 100 g

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

6,90€ Bez DPH: 5,75€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 300 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

Koloidné striebro Ag 100 - rodinné b ..

11,00€ Bez DPH: 9,17€
Koloidné striebro Ag 100 - rodinné balenie - 350 ml

Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ..

5,00€ Bez DPH: 4,17€
Koloidné striebro Ag 100 sprej - 40 ppm - 50 ml

Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - ..

14,50€ Bez DPH: 12,08€
Koloidné striebro Ag 100 - 20 ppm - 1000 ml

Clarkia tinktúra - Unikátny produkt ..

Akcia!
Clarkia tinktúra - Unikátny produkt na likvidáciu parazitov - Balenie 2x50ml

Šii take (Cortinellis shiitake) - Hú ..

3,00€ Bez DPH: 2,50€
Šii take (Cortinellis shiitake) - Húževnatec jedlý - sušené huby - 50g

Cytosan Inovum - 90 kapsúl

Spirulina extra BIO - 100 g

Regalen - 30 ml

Cytosan - 90 kapsúl

Fytomineral - 100 ml

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)

Všetky typy - Ste izolovaný, sebavedomý, všetko posudzujete. Ste prísny, sebakritický, tvrdohlavý, ľahko podrážditeľný a hnevlivý. Všetko chceťe mať po svojom. Nachádzate chyby na druhých. Ste egocentrický, bojíte sa zmien a premien. Cítite sa byť vzdorovitý, vinný, zahanbený, obozretný.

Typ A - Ste ovplyvňovaný inými ľuďmi. Všetko posudzujete. Chcete mať všetko po svojom. Ste rebel. Cítite sa smutný, úzkostlivý, frustrovaný, nahnevaný. Máte pocit, že ste sa ocitli v neznesiteľnej situácii. Zdá sa vám, že rovnaké situácie sa vám opakujú stále dookola. Často si sám bránite v dosiahnutiu úspechu. 

Typ B - Cítite sa bezmocný, oddelený od svojho pravého ja, nahnevaný na celý svet. Máte pocit, že ste uviazli a nie ste schopný postupovať alebo rozvíjať sa na dalšie úrovne. Odmietate počúvať druhých a snažíte sa ich vytesniť. Ste sklamaný a rozčarovaný zo života. Otupujete svoje pocity.

Typ C - Ste sebakritický, tvrdohlavý. Chcete mať všetko po svojom. Dokážete sa ľahko rozčúliť. Neustále nachádzate chyby na druhých. Ste ustráchaný, hľadáte niekoho, koho by ste mohli obviňovať. Cítite sa vinný a zahanbený. 

Typ D - Uviazli ste v minulosti. Hneváte sa, že nedokážete zmeniť situáciu, v ktorej sa nachádzate. Snažíte sa byť niekým, kým nie ste, nosíte masku. Nenávidíte sám seba, Bojíte sa zmeny. Ste obozretný. Ste egocentrický. Robíte zo seba obeť. Túžite, aby vám venovali pozornosť a aby vás niekto zachránil. 

Duchovná príčina ochorenia žltačky podľa L. Hayovej spočíva v predsudkoch voči sebe i druhým, nevyrovnanosti. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - som tolerantný, súcítiaci a láskyplný ku všetkým ľuďom i k sebe samému.

Knihy od L.L. Hayovej

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme