Dna

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Artrin Professional - 500 ml

Sofia - krém so včelím jedom - 75 ml

Olej Cédrový - 100 ml

Schindeleho minerály - 400 g

Maytenus ilicifolia - bylinný čaj - ..

Smilax lekársky (Smilax officinalis) ..

Renol - 30 ml

Skeletin - 135 kapsúl

Artrin - 50ml

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Nepružné uvedomovanie si samého seba, výzva odložiť svoje panovačné a dominantné návyky, zahĺbiť sa do seba. 

Prvotná príčina ochorenia dna je porucha v tráviacom systéme, ktorá vzniká "vďaka" nadmernému požívaniu kuracieho mäsa (kupovaného) a bielej múky. Obe potraviny sú v súčastnej dobe velmi škodlivé, pretože mäso zo sliepok kŕmených chemicky upravenou potravou sa prejavujú zhubne na hrubom čreve človeka , a biela múka je telu neprirodzená preto, lebo je z nej pri mletí odstránených až 70% prospešných živýn a ochranných látok (glukánov).

Dalším dôvodom tohto "ochorenia" je dlhodobé prebývanie v psychosomatickej negatívnej zóne a v geopatogénnych energiách. K tomuto "ochoreniu" taktiež prispieva nadmiera potravín, ktoré si človek obľúbil, napr. čakanka, karfiol, paradajky, králičie mäso a pod. Vyššie uvedené skutočnosti negatívne ovplyvnujú močový systém, prejavuje sa to hlavne zápalom obličiek. Je mýlné sa domnievať, že akákoľvek "choroba", ktorú diagnostikuje medicína, je v tele sama. A jednoducho povedané "nadmiera čohokoľvek" (či sú to potraviny alebo niečo iné), je vždy dôvodom k vzniku disharmónie. 

Duchovná príčina ochorenia dny podľa L. Hayovej spočíva v potrebe dominovať, byť nadradený, netrpezlivosť a hnev. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - som v bezpečí, som uzmierený so sebou i s ostatnými.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme