Žihľava - 100% šťava - 500 ml - Nefdesanté

8,80€ Bez DPH: 7,33€
Štítky: Nef de Santé

Popis

Žihľava - 100% šťava - 500 ml - Nefdesanté

Listy pŕhľavy obsahujú vitamíny K a B2, glykozid ircitrín, triesloviny, bielkoviny, kyselinu askorbovú, kyselinu pantoténovú, karotenoidy, histamín, karotenoidy, chlorofyl (cca 3 %), xantofyl. 

Táto šťava je vyrobená zo starostlivo vybraných listov Žihľavy dvojdomej tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jej vlastnosti aj chuť čerstvo vylisovanej šťavy.

Vzhľadom na intenzívnu chuť je možné šťavu rozriediť vodou alebo inou ovocnou šťavou v minimálnom pomere 1:1, alebo väčšom, podľa Vašej prefencie. 

Zloženie: šťava z listov žihľavy dvojdomej (Urtica dioca), kyselina L-askorbová (vitamín C)

Opdorúčaná denná dávka: 2 x 25ml (odmerka pribalená), najlepšie 30min pred jedlom

Prídavné látky v 50ml:
vitamín C - 120mg = 150% referenčnej výživovej hodnoty

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu pri teplote do 25 ˚C a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
Po otvorení uchovávajte v chladničke v pôvodnom obale do spotrebovania obsahu, maximálne 12 dní. Pred použitím pretrepať.

Upozornenie: Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží  sa môžu odlišovať. Môže sa vytvoriť prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

NápojeDetoxikácia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát