Candida (kandidóza), kvasinky, plesne (mykózy)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Antipa-rasitis - extrakt z americkéh ..

19,00€ Bez DPH: 15,83€
Antipa-rasitis - extrakt z amerického Orecha čierneho - 100 ml

Antipa-rasitis - extrakt z americkéh ..

19,00€ Bez DPH: 15,83€
Antipa-rasitis - extrakt z amerického Orecha čierneho - bez alkoholu - 100 ml
Zobrazenie 1 až 15 z 19 (2 stránok)

Candida (kandidóza), kvasinky, plesne (mykózy)

Sme príliš slabý, necháme sa zožierať niečím, s čím každý iný dokáže ľahko bojovať. Sme málo prístupní kompromisom, nevieme sa vyrovnávať s cudzími impulzmi, nevieme vpúšťať na duchovnej rovine to, čo je nám cudzie, je potrebné poskytnúť miesto aj tomuto a neodsuzovať to.

Pleseň - duchovná príčina choroby

Prevládajúce ustrnulé názory, neochota zbaviť sa minulosti a zaužívaných postojov - minulosť je natoľko dôležitá, že úplne ovláda prítomnosť a zasahuje do nej. 

Čo robiť: pustiť minulosť a staré upäté myslenie, vyskúšať nové životné postoje a názory. 


Kvasinkové infekcie - duchovná príčina choroby

Popieranie vlastných potrieb, človek nedokáže podporiť sám seba, ustupuje, nie je si istý sám sebou. 

Čo robiť: rozhodnúť sa, že budem oporou sám sebe, jednať s láskou a radosťou, nerobiť kompromis za každú cenu a v duchu sa zožierať. 

Duchovná príčina ochorenia dermatomykóza – pleseň podľa L. Hayovej spočíva v sklamaní z toho, že ma okolie neprijíma a neschopnosti postupovať prirodzene vpred. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - mám sa rád a som so sebou spokojný, môžem sám sebe dovoliť ísť vpred a môj pohyb je bezpečný.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Ďalšie články o kvasinkách, candidóze a plesňových ochoreniach