Dračia krv - Graviola - 50 ml

Novinka!
21,90€ Bez DPH: 18,25€

Popis

Dračia krv - Graviola - 50 ml

Produkty Trávniček predstavujú komplexnosť a prírodnosť, sú vyrobené z mimoriadne kvalitnej rastlinnej živice Croton lechleri - Dračia krv, pochádzajúcej z Južnej Ameriky. Dračia krv má výnimočné vlastnosti, ktoré pôsobia na ľudské telo veľmi priaznivo a harmonizujúco. 

Kombinácia dračej krvi s graviolou aktivuje oblasť trávenia a vylučovania vrátane obličiek, močového mechúra, pľúc a hrubého čreva. Harmonizuje pečeň, žlčník, oblasť srdca a tenkého čreva.

Pri užívaní doplnkov sa odporúča nepoužívať kovové lyžičky, ale vhodnejšie je plastové, či keramické. Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, teda je možnosť dávkovania doplnku priamo do úst, alebo rovnako je možné doplnok aplikovať do malého množstva čistej vody v pohári. 
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po 3 týždňoch užívania nasleduje vždy 1 týždeň pauza.

Zloženie: potravinársky rafinovaný lieh min. 96%, demineralizovaná voda, Anona trojlupienková (Annona cherimolia) extrakt z listov, Dračia krv (Croton lechleri) extrakt zo živice

Odporúčaná denná dávka: 3 x 5 kvapiek pre dospelého, najlepšie 15 min pred jedlom

Účinné látky v dennej dávke:
Annona trojlupienkova (extrakt z listov) - 1,74mg
Dračia krv (extrakt zo živice) - 0,87mg
v alkohole 28% objemu

Skladovanie: mimo dosah detí, v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom, po otvorení skladujte v chlade a tme 

Upozornenie: U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom! Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Nie je určené na dlhodobé používanie. 

Krajina pôvodu výroby: Slovenská republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Dračia krv - Cordyceps - 50ml

Novinka!
Dračia krv - Cordyceps - 50ml
21,90€ Bez DPH: 18,25€

Dračia krv - Vilcacora - 50ml

Novinka!
Dračia krv - Vilcacora - 50ml
21,90€ Bez DPH: 18,25€

Dračia krv Extra 100% živica - 10 ml

Novinka!
Dračia krv Extra 100% živica - 10 ml
11,00€ Bez DPH: 9,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúryPodpora imunity