Borelióza, kliešte

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Lapacho (Tabebuia serratifolia) - 1 ..

Imunex - 50 ml

Lapacho exotic - čaj, ktorý blahodár ..

1,40€ Bez DPH: 1,17€
Lapacho exotic - čaj, ktorý blahodárne pôsobí pri vonkajších a vnútorných zápaloch -50g

Cytosan Inovum - 90 kapsúl

Lapacho black currant - čaj, ktorý b ..

1,40€ Bez DPH: 1,17€
Lapacho black currant - čaj, ktorý blahodárne pôsobí pri vonkajších a vnútorných zápaloch - 50g

Cytosan - 90 kapsúl

Korolen - 30 ml

Drags Imun - 30 ml

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Výzva sledovať povrchové konflikty až do hĺbky, vysporiadať sa s témami, ktoré idú "na nervy", dobrovoľne si nič nezlahčovať a tak byť pripravený na všetko.

Je potrebné pochopiť význam druhých ľudí vo svojom živote, učiť sa vnímať ich "nepríjemný" tréning ako možnosť posunu samého seba. Ak človek vníma správanie druhých ako zlé, chová sa principiálne oko za oko, zub za zub, súdi druhých a odsudzuje ich, dotýka sa vecí, ktoré mu neprislúcha hodnotiť, pichá do druhých, tak aj jeho niečo pichne (kliešť).

Borelióza je zápalové ochorenie, ktoré môže zastaviť len láska, s ktorou budeme pristupovať k druhým. Láska, tolerancia, zhovievavosť je cesta k vyliečeniu.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme