Borelióza, kliešte

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 16 (2 stránok)

Borelióza, kliešte

Výzva sledovať povrchové konflikty až do hĺbky, vysporiadať sa s témami, ktoré idú "na nervy", dobrovoľne si nič nezlahčovať a tak byť pripravený na všetko.

Je potrebné pochopiť význam druhých ľudí vo svojom živote, učiť sa vnímať ich "nepríjemný" tréning ako možnosť posunu samého seba. Ak človek vníma správanie druhých ako zlé, chová sa principiálne oko za oko, zub za zub, súdi druhých a odsudzuje ich, dotýka sa vecí, ktoré mu neprislúcha hodnotiť, pichá do druhých, tak aj jeho niečo pichne (kliešť).

Borelióza je zápalové ochorenie, ktoré môže zastaviť len láska, s ktorou budeme pristupovať k druhým. Láska, tolerancia, zhovievavosť je cesta k vyliečeniu.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb