Hematit - tromlovaný náramok

4,50€ Bez DPH: 3,75€
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: Polodrahokam

Popis

Hematit - tromlovaný náramok

Tento kameň má v sebe silný element jang a zaisťuje rovnováhu meridiánu, čím napravuje nevyváženosť prvku jin. Odstraňuje všetko nepriaznivé a bráni negatívnym energiám vstupovať do aury, čim v tele nastoľuje kľud, mier a harmóniu.

Propaguje ráznosť a vitalitu, aktivuje vôle a energie.
Podporuje spánok, aktivuje silu vôle, odvahy a energiu. Stimuluje, odhodlanie, odvahu spontánnosť. Uvoľňuje duševné kŕče

Rieši magnetické bloky okolo nás. Je užitočný k čistenie krvi, bunkovým štruktúram a lieči rany.Hematit je silne spojený s krvou, posiluje a reguluje tvorbu krvi.Podporuje činnosť ladvín pri čistení krvi a súčasne pomáha regenerovať ich tkanivo.

Pomáha s anémiou, modrinami a leukémiou. Okrem toho,má hematit regulačný účinok na krvný tlak a regeneračný vplyv na obličky. Zmierňuje menštruačné ťažkosti, kŕčové žily a cievne stenózy, tiež pôsobí dobre na nespavosť. Posilňuje pečeň, slezinu, pľúca a obličky, pomáha pri očných problémoch.

Najlepšie sa nosí v priamom kontakte s pokožkou alebo zavesený na oblečení. Nikdy ho však nedávajte pod vankúš! Nie je vhodný na permanenté užívanie!

Pomáha plachým ženám, zvyšuje sebavedomie a schopnosť prežiť.
Na duševnej úrovni prispieva hematit k sústredeniu a zameraniu na jednu vec. Zlepšuje pamäť a prináša zrod nových myšlienok.

Voda z Hematitu lieči anémiu. Pomáha pri krivej chrbtici alebo poruchách chrbtice a pri zlomeninách

Je efektívnym amuletom pred urieknutím či uhraničvým pohľadom. Hematit je veľmi dobrý ako ochrana okolo nás počas meditácie.

Hematit sa čistí aj nabíja sám.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát