Apatit madagaskarský - tromlovaný náramok

4,50€ Bez DPH: 3,75€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Apatit madagaskarský - tromlovaný náramok

Apatit má podnetné vlastnosti. Predstavuje styčný bod medzi vedomím a hmotou. Apatit je naladený na budúcnosť, ale napriek tomu dokáže spájať človeka s jeho minulými životmi. Je zdrojom psychických darov a duchovného naladenia. Prehlbuje meditáciu, napomáha komunikácii a sebavyjadreniu vo všetkých rovinách.
Psychologicky apatit zvyšuje motiváciu a vytvára rezervy energie. Vyvoláva otvorenosť, uľahčuje kontakt s ostatnými ľuďmi, podnecuje k otvorenému jednaniu. Potláča ľahostajnosť a nepriateľstvo. Odstraňuje negatívne postoje. 
Povzbudzuje tvorivé schopnosti a intelekt. Apatit prečisťuje zmätky a spory, pomáha získavať informácie, ktoré sa dajú použiť k osobnému i spoločnému prospechu. Utišuje ľútosť, apatiu a zlosť. Znižuje podráždenosť a prekonáva citové vyčerpanie. Uvoľnením energie koreňovej čakry odstraňuje sklamanie a podporuje vášeň, v ktorej nie je prítomná vina.

Modrý apatit zaisťuje spojenie s duchovnými sprievodcami pohybujúcimi sa vo výrazne vyšších rovinách. Prospieva pri prenášaní verejných prejavov, podporuje komunikáciu v skupine, otvára krčnú čakru a pôsobí blahodárne na srdce a stavy citovej nevyrovnanosti.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Hematit - tromlovaný náramok

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Lapis lazuli - tromlovaný náramok

4,00€ Bez DPH: 3,33€

Chalcedon - tromlovaný náramok

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát