Bewit Oxygen activ 1kg

12,35€ Bez DPH: 10,29€
  • Značka: BEWIT
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: BEWIT, aktívny kyslík

Popis

Prostriedok na bielenie prádla a odstraňovanie škvŕn

Bewit Oxygen activ je multifunkčný prostriedok na báze aktívneho kyslíka s ktorým prinavrátite svojej bielizni žiarivú belosť a odstránite z nej aj tie najodolnejšie škvrny

Žiarivo biele košele aj bez optických rozjasňovačov a ďalšej syntetiky. Perfektný aj na čistenie odpadov, drezov, vaní, umývadiel, spŕch a toaliet. Krásne s ním vyčistíte mastnotu aj zažraté nečistoty z odolných materiálov.

Krásne vyperie aj v tvrdej vode. Neobsahuje sulfáty, fosfáty, fosfonáty, optické rozjasňovače či inú syntetiku

Použitie: predmáčanie bielizne, pranie v práčke, čistenie odpadu a odolných povrchov
Predmáčanie bielizne: Znečistenú bielizeň vložte do lavóra a pridajte potrebné množstvo prášku, podľa dávkovacej tabuľky uvedenej na obale. Obsah lavóra zalejte 10l vody s teplotou 30–95 °C, podľa materiálu textílie, dôkladne ho premiešajte vareškou a nechajte pôsobiť, ideálne cez noc.
Ako súčasť pracieho cyklu: Spoločne s pracím prostriedkom, nasypte odmerané množstvo prášku priamo do bubna práčky k špinavej bielizni. Ďalej postupujte podľa návodu uvedeného na obale daného pracieho prostriedku.
Čistenie odtokov a drezov: Znečistený odpad prelejte 1 litrom vody s teplotou 60–90 °C. Potom do odtoku nasypte 60-90g prášku a nechajte pôsobiť 30 minút. Odtok prelejte ďalším litrom vody s teplotou 60–90 °C, nechajte pôsobiť 15 minút a potom odtok dôkladne prepláchnite tečúcou vodou.

Zloženie: Disodium carbonate mixed with hydrogen peroxide (2:3), contains >30 % oxygen-based bleaching agents, < 5 % zeolites, < 5 % non-ionic surfactants

Dávkovanie: Prášok dávkujte priamo do bubna práčky. Množstvo prášku prispôsobte teplote prania. Odporúčané množstvo prášku na jednu dávku bielizne je 10 -30ml (10ml na 4,5kg predmočeného prádla pri teplote 60°C+, 30ml na 4,5kg nepredmáčaného prádla pri teplote 30°C)

Pracia schopnosť: 30 - 95°C so zvyšujúcou sa teplotou pracia schopnosť prášku stúpa

Typ bielizne: biela, stálofarebná

Vôňa: neutrálna

Odporúčania: Pri prechode z konvenčných pracích práškov na túto radu, vyčistite práčku pomocou čističa Bewit Washing Machine Cleaner, ideálne trikrát za sebou. Pokiaľ už používate len Bewit pracie prášky, tak čistite práčku raz za pol roka. Pri praní veľmi odolných škvŕn na bielom a stálofarebnom prádle pridajte k praciemu prášku Bewit Oxygen Active.

Upozornenie: Nepoužívajte prací prášok na hodvábne a vlnené textílie ani hliníkové povrchy. Na zabránenie navlhnutiu a ľahšiu manipuláciu odporúčame presypať prací prostriedok do uzatvárateľnej nádoby. Kvôli veľkej jemnosti a prašnosti pracieho prášku dbajte pri jeho presypávaní, dávkovaní či inej manipulácii s ním zvýšenej opatrnosti.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Bewit Washing machine cleaner 250g

5,25€ Bez DPH: 4,38€

Bewit Washing powder universal 1kg

16,40€ Bez DPH: 13,67€

Bewit Washing powder white 1kg

18,45€ Bez DPH: 15,38€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

PranieUpratovanie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát