Anorexia, bulímia

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Anorexia, bulímia

Odmietanie jedla ma symbolicky zabrániť telesnému a sexuálnemu dospievaniu. Tieto osoby trpia prehnanýmy ideálmy čistoty, oduševnenosti, beztiaže, zbavenia sa telesnosti a "materiálna".  Za týmto absolutným odmietaním sa ale skrýva velmi velká túžba po tom, čo býva tak prudko odmietané: po náklonnosti, telesnej blízkosti, po radosti a "sladkých pocitoch", po zmyslovom pôžitku.  

Prejavuje sa to emóciami ako extrémny hnev, sebapopieranie a presvedčenie o nutnosti sebatrestania, odopieranie si radosti a zábavy. neschopnosť hovorit otvorene o svojich obavách a zvládať ich.   

Duchovná príčina ochorenia bulímie spočíva vo veľkom strachu, beznádeji, nenávisti voči sebe, posilňovaniu negatívnych emócií proti sebe samému. 
Čo robiť -  hľadať bezpečie, radosť, istotu, výživu, podporu. Nie je potrebné obracať zlosť proti sebe samému ani proti nikomu inému. Každý si zaslúži lásku.

Duchovná príčina ochorenia anorexie spočíva v odmietaní vlastného ja, extrémnom strachu, nenávisti voči sebe, popieraniu seba samého, túžby po dokonalosti, obavy, nedôvere voči životu. Čo robiť - hľadať pocit istoty, uveriť, že život je bezpečný a radostný, prijať seba samého, hľadať viac než len dokonalé telo, snažiť sa pracovať na vlastnej duši. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb