Vitamín C Lipozomálny - bez konzervantov, Adelle Davis - 200 ml

14,00€ Bez DPH: 11,67€
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: vitamín C

Popis

Vitamín C Lipozomálny - bez konzervantov, Adelle Davis - 200 ml

Vitamín C je látka, bez ktorej naše telo nedokáže normálne fungovať, a nedokáže si ho samo vytvoriť. Zdrojom vitamínu C sú potraviny alebo výživové doplnky. Najväčším nedostatkom klasických foriem vitamínu C je, že sa prevažná časť vitamínu C znehodnotí už v tráviacom trakte a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba zlomok množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozmálny vitamín C má na rozdiel od klasických foriem až 6 krát vyššiu vstrebateľnosť v porovnaní s inými formami vitamínu C. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup dovnútra buniek. 

Tento vitamín C neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, arašidy. Neobsahuje lepok, ani zložky GMO pôvodu!

Produkt neobsahuje žiadne konzervačné látky, ani iné chemické prísady na predĺženie doby spotreby.  Expirácia produktu je maximálne 4-6 týždňov od výroby! Po otvorení je potrebné ho skladovať v chladničke maximálne 7-10 dní. 

Zloženie: demineralizovaná voda, kyselina L-askorbová, geneticky nemodifikovaný slečnicový lecitín

Odporúčaná denná dávka: 3 x denne 1 čajová lyžička (3x4ml)

Obsah účinných látok v ODD: 
Vitamín C                  1250mg
Lecitín slnečnicový   1313mg

Skladovanie: uchovajte na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí, po otvorení spotrebujte do 10 dní a uchovajte v chladničke

Upozornenie: nevhodné pre deti do 3 rokov, ustanovená odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť, výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy

Krajina pôvodu: Slovensko

Článok o lipozomálnom vitamíne C

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Vitamín C Lipozomálny, Adelle Davis ..

14,00€ Bez DPH: 11,67€

Vitamín C lipozomálny s vápnikom, Ad ..

16,00€ Bez DPH: 13,33€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

AntioxidantyVitamínyPre seniorov

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát