Vitamín C + Zinok lipozomálny 200ml

16,50€ Bez DPH: 13,75€

Popis

Vitamín C + Zinok lipozomálny 200ml

Zinok + Vitamín C v lipozomálnej podobe pre silný imunitný systém a zdravú pokožku, vlasy, nechty...

Zinok je jeden z najčastejšie nedostatkových minerálov a pritom sa zúčastňuje mnohých procesov v tvojom tele, napríklad aj tvorby a regulácie hormónov či enzýmov. 

Vitamín C je látka, bez ktorej naše telo nedokáže normálne fungovať, a nedokáže si ho samo vytvoriť. Zdrojom vitamínu C sú potraviny alebo výživové doplnky. Najväčším nedostatkom klasických foriem vitamínu C je, že sa prevažná časť vitamínu C znehodnotí už v tráviacom trakte a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba zlomok množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozmálny vitamín C má na rozdiel od klasických foriem až 6 krát vyššiu vstrebateľnosť v porovnaní s inými formami vitamínu C. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup dovnútra buniek. 

Tento vitamín C neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, arašidy. Neobsahuje lepok, ani zložky GMO pôvodu!

Zloženie: demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slečnicový lecitín, kyselina L-askorbová, glukónan zinočnatý, konzerváčna látka: askorbát sodný, sorbát draselný

Odporúčaná denná dávka: 2 x denne 1 čajová lyžička (2x5ml)

Obsah účinných látok v ODD: 
Vitamín C                  1000mg
Zinok                         15mg

Skladovanie: uchovajte na suchom, tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí, po otvorení spotrebujte do 30 dní a uchovajte v chladničke

Upozornenie: nevhodné pre deti do 3 rokov, ustanovená odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť, výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy

Krajina pôvodu: Slovensko

Článok o lipozomálnom vitamíne C

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Minerály a stopové prvky VitamínyPre mužov

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát