Život jsi ty - Spilko Karel

9,65€ Bez DPH: 8,77€

Popis

Život jsi ty - Spilko Karel

Táto kniha vám odpovie na otázku, aká je naša skutočná podstata. Po jej prečítaní budete vedieť, kto naozaj ste. Zistíte, že láska k sebe je jediný bezpečný prístav vo vodách fyzickej reality. Akonáhle sa začnete mať radi vo všetkých situáciách a za všetkých okolností, a dokonca začnete s láskou prijímať všetky svoje vlastnosti, nad mnohými vecami, ktoré vás do dnešného dňa trápili, sa už len usmejete a život sa výrazne zjednoduší.

Všetko, čo hľadáme, všetko po čom túžime a čo nás v skutočnosti pod povrchom vecí, vzťahov priťahuje, je Láska, pretože tak, ako sa správame k sebe a k ostatným, správame sa k samotnému Životu, ktorým v skutočnosti sme my sami. Výsledkom tohto poznania bude, že začnete žiť s istou ľahkosťou a bez kameňov na ceste.

NIE JE ŽIADNY TVOJ ŽIVOT

Život si TY, si samotným životom, nie si od neho oddelený. Nie si tu a Život tam, nenachádzaš sa na jednej strane a ON na tej druhej. Preto žiješ realitu takú, aká je, žiješ a prežívaš tak sám seba. Ak si smutný, život sa stočí do smútku, nemá inú možnosť, vždy ho zafarbíš sám sebou. Nie je tu niekto, kto je smutný, je tu len smútok, kam sa rozhliadneš. Pokiaľ si naopak šťastný, je tu šťastie a všetko sa sfarbí týmito pocitmi. Realita je potom šťastie, stávaš sa šťastím, si šťastím. Keď to pochopíš, je to malé víťazstvo .. ... si víťazstvom. Vždy si tým pocitom, ktorý zažívaš. Ak nedôvěruješ, realita je plná nedôvery. Keď niekoho ohováraš, nie je tu niekto, kto ohovára a ten, koho ohováraš, ale je tu len realita nasiaknutá ohováraním, si tu len TY. Potom vlastne sám seba žaluješ a to je naozaj bláznivé, že? Po tomto zistení možno život dostane ine farby. Prečo by si sám sebe škodil? Akonáhle tomu prídeš na kĺb, prestaneš robiť veľa vecí, pri ktorých sa necítiš dobre. Zamietneš nedôveru a nespokojnosť tam, kam patrí, na smetisko spolu s ostatnými vymyslenými príbehmi a začneš si užívať sám seba a toho, čo práve prežívaš. Tak, ako sa zdanlivo správaš k realite, ktorá sa ponúka, tak sa vlastne správaš k sebe. A pretože si jediný, ktorý JE, pretože si samotným Životom a realitou, ktorá je vnímaná, prečo by si sa sám k sebe nesprával ako k milovanému priateľovi?

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Osobnostný rast, marketingDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát