Vykĺbenie, natiahnutie svalov a šliach

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Živokosť s kadidlovníkom - masážny k ..

Magnéziový olej sprej - Horčík - 200 ..

Živokosť - masážny krém - kostihoj - ..

7,00€ Bez DPH: 5,83€
Živokosť - masážny krém - kostihoj - 75 ml

Aloe Vera - telový gél - (99,9%) alo ..

9,60€ Bez DPH: 8,00€
Aloe Vera - telový gél - (99,9%) aloe - 200 ml
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Tento typ zranení spôsobuje hnev, vzdor, pocit krivdy, túžba po pomste – no to zďaleka nie je kompletný zoznam ničivých emócií, ktoré môžu privodiť takéto úrazy.

Na konzultáciu ku mne prišlo mladé dievča s  vykĺbeným ramenom a ekzémom na dlaniach.
Hneď sme nadviazali kontakt s jej podvedomím. Ukázalo sa, že príčinou ekzému aj vykĺbeného pleca je hnev na otca.
„Viete, pán doktor, je to pravda,“ hovorila pacientka počas tranzu. „Môj otec je alkoholik. Často býva opitý a bije moju mamu. Trvá to už dlho. Ekzém na dlaniach mám odvtedy, odkedy začal piť naozaj veľa. Raz, keď sa opil a strašne mamu zmlátil, mala som ho chuť zabiť. Pravdu povediac, už dávno po tom túžim, až ma dlane svrbia. Aj som vybehla von po sekeru, ale otec ma zdrapil za ruku a vykĺbil mi ju ruku.“
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme