Všetko čo potrebujete vedieť, ale nikdy vám to nepovedali David Icke

24,90€ Bez DPH: 22,64€
Štítky: Torden

Popis

Všetko čo potrebujete vedieť, ale nikdy vám to nepovedali David Icke

David Icke prináša vo vydavateľstve Torden svoju najznámejšiu knihu: Všetko čo potrebujete vedieť, ale nikdy vám to nepovedali . „Šialenec“, ktorý znova a znova dokázal, že má pravdu.

David Icke už takmer 30 rokov varuje pred prichádzajúcim globálnym Orwellovským štátom, v ktorom by pár ľudí zotročilo ľudstvo a to kontrolou financií, vlády, médií a vojensko-policajného gestapa, ktorý by nepretržite dohliadal nad obyvateľmi prostredníctvom mikročipov.

Autor tvrdí, že „fyzická“ realita je iba ilúzia a to čo si my myslíme, že je skutočný svet, je iba holografická simulácia alebo „Matrix“, vytvorená nehumánnou silou, ktorá zachytáva ľudské vnímanie v nepretržitom otroctve.

Volali ho blázon, šialenec, pomätenec a po celé desaťročia bol vystavovaný výsmechu, dehonestácii a ponižovaniu. Lenže aj to sa už podstatne mení.

Dnes sú jeho knihy čítané po celom svete a jeho rečnícke prejavy sledujú milióny ľudí na všetkých kontinentoch. Prečo? Pretože to, čomu sa tak posmievali, sa teraz deje vo svetových udalostiach a dokonca aj bežní vedci dospievajú k záveru, že to, čo sa nám javí ako realita je v skutočnosti iba simuláciou.

Takmer každý deň vychádza na svetlo pravdy niečo, o čom David Icke hovoril už dávno a teraz sa to stáva skutočnosťou aj s dôkazmi.

Ako povedal Mahátma Gándhí:
„Najprv vás ignorujú, potom sa vám smejú, potom s vami bojujú a potom vyhráte.“

Prichádza čas Davida Ickea.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Ilúzia David Icke

19,90€ Bez DPH: 18,09€

Odpoveď David Icke

34,90€ Bez DPH: 31,73€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Očkovanie, obchod so zdravím, konšpirácie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát