Vrecko tkané Červený kvietok - 19x36cm

9,90€ Bez DPH: 8,25€

Popis

Vrecko tkané Červený kvietok - 19x36cm

Ľan je výborným prírodným materiálom, pretože je to nenáročná rastlina, odolná voči škodcom. Pri jej pestovaní nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá a pri samotnej výrobe ľanovej tkaniny nie sú potrebné žiadne chemické úpravy. Preto patrí medzi ekologické tkaniny.  Okrem toho je ľan prirodzene antibakteriálny a dokonca aj rezistentný voči plesniam, teda ľan je veľmi vhodný aj pre alergikov. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálny aj minulosťou overený pomocník pri zdravom uskladnení chleba, pečiva, byliniek, strukovín, húb, ovocia, zeleniny ..... vo vašej domácnosti.

Ľanové vrecko môžete využívať opakovane, vydrží roky, bez zbytočného plytvania sáčkami, ktorých za jeden rok vyhodí jedna osoba cez 400 kusov.

 Navyše ekologickosť ľanu spočíva aj v jeho nespornej výhode rýchlej rozložitelnosti, pretože ako tkanina postrihaná na drobné kúsky v komposte rozložiteľná do 1 mesiaca.

Všetky použité materiály produktu sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode, čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.

Vrecko môžete využiť aj na uskladnenie pečiva z vašej pekárne. Vrecko sa v hornej časti zaväzuje šnúrkou. Vrecko je z ručne tkanej textílie (pôvodný ľan), ozdobené o ručne vyšívanú aplikáciu. Vrecko sa dá v hornej časti zaviazať. 

Pred prvým použitím doporučujeme vrecko ručne oprať a žehliť ešte vlhké.  Prírodné materiály vrátane ľanu sa niekedy zbehávajú a preto je tento postup vhodné dodržať.

Rozmery: cca 19x36cm

Materiál: 100% ľan

Motív: Červený kvietok

Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne, žehlliť z rubu ešte vlhké.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Vrecko ľanové mini - 3 ks

7,50€ Bez DPH: 6,25€

Nákupné vrecko 100 % ľan - 30x40 cm

3,80€ Bez DPH: 3,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Užitočné maličkosti

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát