Vonné kužele - Myrha - 10ks

1,90€ Bez DPH: 1,58€
  • Značka: HEM
  • Dostupnosť: Vypredané

Popis

Vonné kužele - Myrha - 10ks

Vonné kužele HEM sú vyrobené, aby rozptýlili vôňu, ktorá dlhšie pretrváva a zanechá vo vás svoju čistotu. Vytvárajú dokonalé prostredie pre akýkoľvek náboženský obrad a pre jeho vôňu ich možno použiť aj doma. Počas meditácie pôsobia ako dokonalý spoločník.

Prírodné zmesi ingrediencií zmiešaných v presných pomeroch uvoľňujú vôňu, ktorá zanechá každého človeka pokojného a uvoľneného. Môžu byť použité vo vašich domovoch, kanceláriách, obchodoch, pri každodennej modlitbe, meditácii alebo joge. Vonné kužele pôsobia tiež ako organický repelent, ktorý odháňa hmyz.

Vonné kužele Tečúci dym sú špeciálne kužele, ktoré počas tlenia produkujú biely dym ťažší ako vzduch. Tento dym vyteká z otvoru na spodnej časti kužeľa. Na vhodnom stojane, spravidla kontrastnej tmavej farby, vytvára príťažlivý efekt. Podľa zložitosti stojana vytvára nádherné vodopády, presnejšie povedané dymopády.

Použitie: Kužeľ položte na určené miesto v stojane. Zapáľte špic kužeľa a nechajte horieť tak dlho, aby aspoň 75% špičky kužela bolo rozžeravenej, tak dlho aby ste videli dym vychádzať z pod kužeľa, potom plameň sfúknite. Stojan neumiestňujte do prievanu.

Skladovanie: mimo dosahu detí

Obsah balenia: 10ks vonných kuželov + malý stojan na podloženie kužela

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Keramická kadidelnica

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Vonné kužele Sandalwood 40ks

4,90€ Bez DPH: 4,08€

Myrha živica 30g

2,90€ Bez DPH: 2,42€

Voné kužele Palo Santo 40ks

4,90€ Bez DPH: 4,08€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Vonné tyčinky a vydymovadlá

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát