Volanie duše - Sentpétery Viktória

12,90€ Bez DPH: 11,73€

Popis

Volanie duše - Sentpétery Viktória

Kniha ma jedinečný dizajn, ktorý rozvíja jej hlavnú myšlienku formou umeleckého diela (štýl maľby na plátno) a na dotyk pôsobí ako hodváb.

Je písaná beletricky a s určitou ľahkosťou prezentuje dnes ešte stále šokujúce témy. Či už je to vzťah zrelej ženy (54 r.) s oveľa (o 25 r.) mladším mužom alebo cesta k sebapoznaniu a sebeláske, k čomu dáva aj návod. Pokračuje postupne až k hlavnému uvedomeniu o tom, odkiaľ láska vyviera, pričom sa dotýka ľudských sŕdc a duší.

Tento príbeh sa jednoducho stal. To, či ho prežila jedna osoba alebo viac osôb, nie je dôležité. Dôležitá je skutočnosť. Nie je potrebné odhaliť všetko každému. Je však potrebné odhaliť všetko každému. Je však potrebné odhaliť všetko sebe samému. Vtedy sa človek stáva slobodným. Môže sa stať aj šťastne slobodným a milujúcim, ak sa príjme so všetkým, čo prežil. Ak pochopí, že tie "poklesky" sú iba v nesúlade s pravidlami spoločnosti, v ktorej žije, alebo s pravidlami blízkej rodiny, do ktorej sa narodil. Zbožňujem rebelov. Ja sama som vždy rebelkou bola. Neviem, ako som mohla byť súčasne obeťou aj rebelkou, ale viem, že som to dokázala. Moja vnútorná sila bola tou rebelkou a to, čo som robila a ako som sa správala navonok, bolo iba preto, aby som sa zapáčila okoliu. Rodine, kolegom, priateľom. Nikdy mi však nenapadlo, či sa taká páčim aj sama sebe. Až kým som ho vo svojich 54 rokoch nestretla. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Beletria

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát