VIREX Palo Santo - 50 ml

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Popis

VIREX Palo Santo - 50 ml

Produkty Trávniček predstavujú komplexnosť a prírodnosť.

Komplexná zmes Virex môže pozitívne pôsobiť na aktiváciu pľúc, hrubého čreva, obličiek, nadobličiek, močového mechúra, lymfy, mozgu, srdca, pečene, bunky, bielych a červených krviniek, hypofýzy, epifýzy, tenkého čreva, žalúdka, žĺčnika, sleziny, imunity, maternice, štítnej žľazy, pokožky, očí, uší a pankreasu.

Pri užívaní doplnkov sa odporúča nepoužívať kovové lyžičky, ale vhodnejšie je plastové, či keramické. Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, teda je možnosť dávkovania doplnku priamo do úst, alebo rovnako je možné doplnok aplikovať do malého množstva čistej vody v pohári. 
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po 3 týždňoch užívania nasleduje vždy 1 týždeň pauza.

Zloženie: potravinársky rafinovaný lieh min. 96%, demineralizovaná voda, Šišiak bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) koreň, Žezlovka čínska (Cordyceps sinensi) bio prášok, Šalvia Červenokorenná (Salvia miltiorrhiza) koreň, Právenka latnatá (Andrographis paniculata) vňať, Palo Santo (Bursera graveolens) drevo, Boryt farbiarsky (Isatis tinctoria) koreň, Pýr plazivý (Agropyrum repens) koreň, Púpava mongolská (Taraxacum mongolicum) vňať, Bazalka posvätná - Tulsi (Ocimum sanctum) vňať.

Odporúčaná denná dávka: 3 x 5 kvapiek pre dospelého, najlepšie 15 min pred jedlom

Účinné látky v 15 kvapkách:
Šišiak bajkalský koreň - 1,84mg
Cordyceps BIO prášok - 1,27mg
Šalvia červenokorenná koreň - 1,02mg
Právenka latnatá vňať - 1,02mg
Palo Santo drevo - 1,02mg
Boryt farbiarsky koreň - 0,51mg
Pýr plazivý koreň - 0,31mg
Púpava mongolská vňať - 0,21mg
Bazalka posvätná vňať - 0,16mg

Skladovanie: mimo dosah detí, v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom, po otvorení skladujte v chlade a tme 

Upozornenie: U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom! Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Nie je určené na dlhodobé používanie. 

Krajina pôvodu výroby: Slovenská republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Dračia krv - Vitalix - 50ml

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Dračia krv - Ashwagandha - 50ml

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúryPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát