Velká kuchařka a učebnice olejovo - bílkovinové stravy - Hirneise Lothar

18,90€ Bez DPH: 17,18€

Popis

Velká kuchařka a učebnice olejovo - bílkovinové stravy - Hirneise Lothar

Prvýkrát v českom jazyku. Autor je v celom svete uznávaný odborník na olejovo-bielkovinovú stravu Dr. Johanny Budwig, svetoznámej nemeckej vedkyne sedemkrát nominovanej na Nobelovu cenu za úspechy pri liečbe rakoviny, a na alternatívne spôsoby liečby rakoviny.

Dozviete sa, ako vznikla olejovo-bielkovinová strava a na akom princípe je založená. Je tu podrobne popísaný celý systém tejto stravy a zodpovedané najčastejšie otázky. V ďalšej časti knihy nájdete presný recept na olejovo-tvarohový krém, linomel a oleolux, ktoré tvoria základ olejovo-bielkovinovej stravy, aj veľké množstvo originálnych receptov s viac ako tromi stovkami farebnými fotografiami. Olejovo-bielkovinová strava je tiež výbornou prevenciou proti civilizačným chorobám, napr. proti diabetu, kardiovaskulárnym chorobám, astme, artróze či depresiám.

V poslednej časti knihy Lothar Hirneise vysvetľuje pojem kauzanetika, rozoberá ochorenie rakovinou z iného uhla, než je bežné, a hlavne opisuje, akých vynikajúcich výsledkov s olejovo-bielkovinovú stravou sú dosahované v jeho 3E-centre (školiace centrum v Buochu, SRN).

Viac informácií v článku 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravieRakovina

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát