Turmalín farebný - tromlovaný náramok

5,00€ Bez DPH: 4,17€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Turmalín farebný - tromlovaný náramok

Turmalín sa rozdeľuje podľa jeho farby na niekoľko druhov a každý farebný variant turmalín má iné energetické účinky a vlastnosti.

Čierny turmalín - Skoryl chráni pred žiarením mobilných telefónov, elektromagnetickým smogom, mentálnymi útokmi, kúzlami a nepriateľskými myšlienkami. Dokáže od vás odvracať negatívne energie každého druhu. Rezonuje so základnou čakrou, uzemňuje energiu a zvyšuje telesnú vitalitu. Odstraňuje napätie a stres. Čistí negatívne myšlienky a podnecuje k pozitívnemu naladeniu bez ohľadu na okolnosti.

Červený turmalín - Rubelit je bežný v odtieňoch rúžovej, malinovej, červenej až tmavo červenej a pôsobí najmä na čakru srdca. Upokojuje, pomáha pri náladovosti, skľúčenosti, smútku, depresiách, neurózach, emocionálnych problémoch, strese, uvoľňuje citovú bolesť i hlboký strach. Pomáha otvoriť sa láske, spracovať konflikty, odstrániť pochybnosti, posilňuje vzťahy, vzájomnú dôveru, vernosť. Ochraňuje pred negatívnymi energiami a škodlivým žiarením

Zelený turmalín - Verdelit je bežný v odtieňoch zelenej až smaragdovej a tiež pôsobí na čakru srdca. posilňuje radosť zo života, šťastie, pokoj, vnímavosť, trpezlivosť, vyrovnanosť a harmóniu, otvorenosť. Prináša osobné bohatstvo a prosperitu, podporuje čestnosť a spravodlivosť, obetavosť a činorodosť, flexibilitu. Pomáha odstraňovať negatívne vzory chovania, negatívne myslenie, pomáha pri strachu, nepokoji, depresiách, strese, spája rozum zo srdcom, pomáha v riešení problémov, stabilizuje emócie, pomáha pri nespavosti a uvoľňuje zablokované emócie. 

Hnedý turmalín - Dravit je obvyklý v odtieňoch tmavo žltej aj červenho hnedej farby. Tiež ako aj odtstné varianty turmalínov pôsobí v prospech svojho majiteľa a prináša mu radosť, pohlcuje negatívne vibrácie, odstraňuje stres, zlosť a strach. Pomáha pochopiť seba samého aj druhých, zvyšuje sebadôveru, nezávislosť a pomáha získať nadhľad nad rozčuľujúcimi situáciami.

Modrý turmalín - Indigovit je bežný od tmavofialovo modrej cez modrú až po zelenomodrú. Zbavuje stresu, navodzuje pokoj, učí vernosti, tolerancii, pomáha pri komunikácii, pôsobí na ľadviny, močový mechúr, týmus, dutiny, hrtan, pažerák, pľúca, zrak, jazvy, popáleniny a mozog. Pomáha pri poruchách reči, harmonizuje akúkoľvek nerovnováhu v tele a prináša pokojný spánok.

Farby: ružová, svetlo ružová, svetlo hnedá, tmavo žltá, zeleno-modrá

Astrologické znamenie: Baran, Váhy (ružový), Škorpión (Čierny a bordový), Kozorožec (zelený a čierny)

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Granát náramok

6,00€ Bez DPH: 5,00€

Turmalín - tromlovaný náramok

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát