Telová sviečka - Šalvia muškátová - 10ks

Akcia!
15,90€ 17,00€ Bez DPH: 13,25€

Popis

Telová sviečka - Šalvia muškátová - 10ks

Používanie telových sviečok, ako uzdravujúceho prostriedku, je založené na prastarých tradíciách prírodného liečiteľstva mnohých národov. Pretože ak v ceste prúdenia energie vznikne blokáda, automaticky sa to odrazí na tele alebo na duši, ako záťaž či bolesť. Sviečka NATURHELIX® pomôže k uvoľneniu, rozpusteniu takejto blokády a k obnoveniu toku energie.

Telová sviečka je vyrobená z bavlneného plátna napusteného zmesou voskov, vytvarovaného do dutého kužeľa kde spodná časť je vyhotovená z vrstiev sterilnej gázy, aby zabránila prípadnému vypadnutiu produktov procesu horenia na pokožku ošetrovanej osoby. Vosk sa pri zapálení sviečky rovnomerne rozpúšťa, nesteká a horí bez tvorenia sa voskových kvapiek. Vnútorný povrch sviečky je impregnovaný prírodným éterickým olejom - Šalvie muškátovej

Sviečky od spoločnosti NATURHELIX® sú vyrábané ručne, výlučne z prírodných materiálov a prísad, k zafarbeniu sa používajú bezpečné potravinárske farby (karotén, chlorofyl, propolis). Samozrejmosťou je, že tak ako suroviny, tak aj výrobne postupy podliehajú prísnym zásadám pre dosiahnutie najvyššej kvality.

Zloženie: bavlnené plátno, zmes voskov (včelí vosk, parafin minerálneho pôvodu), potravinárske farby (môžu konzumovať aj deti do 3 rokov), prírrodný éterický olej Salvia Sclarea, v jednotlivých prípadoch - kurkuma, propolis, čierne aktívne živočíšne uhlie

Aplikácia: podľa pribaleného návodu

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote

Kontraindikácie: Použivanie telovej sviečky je nevhodné ak klient nedokáže lezať v pokoji (kašle, kýcha...), ak má strach z aplikácie, ak ide o dieťa mladšie ako 3 roky, ak má klient alergiu alebo je precitlivený na niektorý z komponentov sviečky, ak má klient zápal alebo zranenie na pokožke, ak klient trpí na vysoký krvný tlak. Telové sviečky sa neprikladajú na citlivé časti tela - oči, srdce, pohlavné orgány.  

Krajina pôvodu: Maďarsko

Viac informácií o použití telových a ušných sviečok

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Ušná sviečka, pelargónia - 10 ks

Akcia!
Ušná sviečka, pelargónia - 10 ks
15,90€ 17,00€ Bez DPH: 13,25€

Telová sviečka, čajovník - 10 ks

Akcia!
Telová sviečka, čajovník - 10 ks
15,90€ 17,00€ Bez DPH: 13,25€

Telová sviečka - YLANG-YLANG - 5ks

9,90€ Bez DPH: 8,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ušné a telové sviečky

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát