Telová sviečka, propolis - opačne točená - 2 ks

3,20€ Bez DPH: 2,67€

Popis

Telová sviečka, propolis - opačne točená - 2 ks

Používanie telových sviečok, ako uzdravujúceho prostriedku, je založené na prastarých tradíciách prírodného liečiteľstva mnohých národov. Pretože ak v ceste prúdenia energie vznikne blokáda, automaticky sa to odrazí na tele alebo na duši, ako záťaž či bolesť. Sviečka NATURHELIX® pomôže k uvoľneniu, rozpusteniu takejto blokády a k obnoveniu toku energie.

Telová sviečka je vyrobená z bavlneného plátna napusteného zmesou voskov, vytvarovaného do dutého kužeľa kde spodná časť je vyhotovená z vrstiev sterilnej gázy, aby zabránila prípadnému vypadnutiu produktov procesu horenia na pokožku ošetrovanej osoby. Vosk sa pri zapálení sviečky rovnomerne rozpúšťa, nesteká a horí bez tvorenia sa voskových kvapiek. Vnútorný povrch sviečky je impregnovaný Propolisom.

Sviečky od spoločnosti NATURHELIX® sú vyrábané ručne, výlučne z prírodných materiálov a prísad, k zafarbeniu sa používajú bezpečné potravinárske farby (karotén, chlorofyl, propolis). Samozrejmosťou je, že tak ako suroviny, tak aj výrobne postupy podliehajú prísnym zásadám pre dosiahnutie najvyššej kvality.

Navyše, konkrétne táto propolisová telová sviečka je opačne točená, čo ju predurčuje na to, aby vždy bola použitá spolu s čakrovou alebo inou telovou sviečkou, nie samostatne! Táto opačne točená propolisová sviečka sa vkladá do Vami vybranej telovej alebo čakrovej sviečky pre zosilnenie ich účinku. Je možné odstrániť biely spodný golierik, aby tieto opačne točené sviečky lepšie zapadli do tej telovej alebo čakrovej sviečky, ktorú ste si zvolili. 

Zloženie: bavlnené plátno, zmes voskov (včelí vosk, parafin minerálneho pôvodu), potravinárske farby (môžu konzumovať aj deti do 3 rokov), prírodný Propolis, v jednotlivých prípadoch - kurkuma, propolis, čierne aktívne živočíšne uhlie

Aplikácia: do Vami vybranej telovej alebo čakrovej sviečky vložte opačne točenú, spolu zapalte, nechajte horieť po hranicu naznačenú na telovej či čakrovej sviečke, následne zahaste do vopred pripravenej nádoby s vodou. 

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote

Kontraindikácie: Použivanie telovej sviečky je nevhodné ak klient nedokáže lezať v pokoji (kašle, kýcha...), ak má strach z aplikácie, ak ide o dieťa mladšie ako 3 roky, ak má klient alergiu alebo je precitlivený na niektorý z komponentov sviečky, ak má klient zápal alebo zranenie na pokožke, ak klient trpí na vysoký krvný tlak. Telové sviečky sa neprikladajú na citlivé časti tela - oči, srdce, pohlavné orgány.  

Krajina pôvodu: Maďarsko

Viac informácií o použití telových a ušných sviečok

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Čakrová sviečka, biela - 2 ks

4,10€ Bez DPH: 3,42€

Čakrová sviečka, čierna - 2 ks

4,10€ Bez DPH: 3,42€

Čakrová sviečka, fialová - 2 ks

4,10€ Bez DPH: 3,42€

Telová sviečka, propolisová - 10 ks

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Ušné a telové sviečky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát