Slnečnicový lecitín 100g

4,00€ Bez DPH: 3,33€
Štítky: Natural Nutrition

Popis

Slnečnicový lecitín bez GMO

Lecitín je súhrnné označenie pre skupinu látok, prirodzene sa vyskytujúcich v živých organizmoch. Lecitín pravidelne prijímame ako súčasť stravy, je absolútne netoxický a preto sa často využíva ako prídavná látka do rozličných potravinárskych výrobkov.

Najvyšší obsah lecitínu je v rozličných druhoch olejnatých semien, najmä sóje alebo slnečnice z ktorých sa získava ako doplnok výživy. Lecitín je zdrojom látky zvanej cholín, ktorá prispieva k normálnej funkcii metabolizmu tukov v tele. Tiež má pozitívny vplyv na zdravé fungovanie pečene. 

Slnečnicový lecitín od Natural Nutrition sa vyrába výlučne z GMO FREE slnečnicových semien. Neobsahuje alergény zo sóje! Je vhodný pre vegetariánov aj vegánov. 

Zloženie: práškový slnečnicový lecitín. 

Odporúčaná denná dávka: 1x denne rozmiešajte 2g prášku vo vode a vypite, užívajte najlepšie spolu s jedlom

Skladovanie:  mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C a nevystavujte mrazu ani vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Múky a zmesiBezlepkovéSCD

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát