Serrapeptase - enzým serapeptáza - 60 caps

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Popis

Serrapeptase - enzým serapeptáza - 60 caps

Predaj serrapeptázy bol z dôvodu nariadenia EU zakázaný. Ekvivalentom s podobnou účiinnosťou je Nattokinase 2000FU (enzým Nattokináza)!

Serapeptáza (serrapeptáza) je proteolytický enzým, objavený na začiatku 70. rokov, izolovaný z baktérií Serratia nachádzajúcich sa v črevách priadky morušovej. Proteolytický enzým je taký, ktorý rozpúšťa neživé bielkovinové tkanivá, ktoré sa môžu hromadiť v tele ako reakcia na zápal, či poranenie (napr. zjazvenie pokožky).

Ide o bioaktívnu skupinu nepatogénnych baktérií, ktoré sú pre jej život nevyhnutné. Prostredníctvom nich dokáže priadka rozpustiť ochrannú kuklu a opustiť ju.

V acido-rezistentnej forme kapsuly, ktorá sa rozpúšťa až v tenkom čreve.

Zloženie: objemové činidlo: maltodextrín, serapeptáza (proteolytický enzým), acido-rezistentná vegetariánska kapsula (hypromelóza, gellanová guma), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 1-krát denne na prázdny žalúdok zapiť dostatočným množstvom vody

Účinné látky v ODD (1 kapsula): serapeptáza 106,25mg* (250000SPU).
*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná.

Skladovanie: v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nikdy neužívajte v kombinácii s aspirínom, warfarínom, alebo iným liekom na riedenie krvi.

Článok o Serrapeptáze

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre športovcovKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát