Nattokinase - enzým 60 caps

24,90€ Bez DPH: 20,75€

Popis

Nattokinase - enzým 60 caps

Nattokináza je prírodný enzým s fibrinolytickou (antikoagulačnou) aktivitou nachádzajúci sa v lepkavej zložke, tradičného japonského jedla, Nattō, vyrobeného zo sójových fermentovaných bôbov, za pomoci nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis var. natto. Z hľadiska konzistencie je Nattō veľmi podobné smotanovému syru, no zároveň je dosť slizké.

Nenájdete ho v iných sójových potravinách, pretože enzým nattokináza sa vyrába špecifickým fermentačným procesom, ktorý sa používa len na výrobu Nattō. Tento enzým je mimoriadne odolný voči teplu a agresívnym žalúdočným kyselinám.

FU znamená samostatnú jednotku merania, ktorá sa týka fibrinolytických jednotiek obsiahnutých v príslušnom produkte alebo enzýme. Čím vyššia je hodnota FU, tým silnejší je „útok“ na tromby v tepnách.

Jeden z najrozšírenejších a najznámejších enzýmov s pozitívnymi účinkami na zdravie - serrapeptáza, je veľmi podobná svojimi zdravotnými benefitmi s enzýmom nattokináza, len nattokináza má navyše aj viacero kardiovaskulárnych výhod.

Nattokináza sa výborne kombinuje s vitamínom C a s Omega3 mastnými kyselinami. Naopak je veľmi dôležité vyhnúť sa kombinácii nattokinázy a liekov na riedenie krvi, či vitamínu K2. 

Zloženie: inulín, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), enzým nattokináza (výťažok z fermentovaných sójových bôbov NSK-SD®)

Odporúčaná denná dávka: 1x1 kapsula na prázdny žalúdok a zapiť dostatočným množstvom vody

Účinné látky v 1 kapsule: 
nattokináza 100mg* (2000 FU). 
*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Osoby užívajúce lieky, by mali doplnok konzumovať len pod lekárskym dohľadom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

Článok o účinkoch

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Pre seniorovKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát