RESPIRAX Palo Santo - 50 ml

29,90€ Bez DPH: 24,92€

Popis

RESPIRAX Palo Santo - 50 ml

Produkty Trávniček predstavujú komplexnosť a prírodnosť.

Komplexná zmes Respirax môže pozitívne pôsobiť na aktiváciu pľúc, červených krviniek, imunitného systému, hrubého čreva, močového mechúra, mozgu, bunky, tenkého čreva, cns, pečene a žlčníka.

Pri užívaní doplnkov sa odporúča nepoužívať kovové lyžičky, ale vhodnejšie je plastové, či keramické. Vrchnák obsahuje dávkovaciu pipetu, teda je možnosť dávkovania doplnku priamo do úst, alebo rovnako je možné doplnok aplikovať do malého množstva čistej vody v pohári. 
Počas užívania výživového doplnku je dôležité dodržiavať pitný režim. Po 3 týždňoch užívania nasleduje vždy 1 týždeň pauza.

Zloženie: potravinársky rafinovaný lieh min. 96%, demineralizovaná voda, Uhorkovec (Trichosanthis) koreň, Sadrovec (Gypsum fibrosum) minerál, Palo Santo (Bursera graveolens) drevo, Marhuľa obyčajná (Prunus armeniaca) semeno, Žerucha (Lepidium sativum) semeno, Broskyňa obyčajná (Persica vulgaris) semeno, Atraktylis vajcovitý (Rhizoma atractilodis) podzemok, Agastache vrasčitá (Agastache rugosa) vňať, Magnólia lekárska (Magnolia officinalis) kôra, Tyfónia veľká (Rhizoma typhonii) podzemok, Pornatka kokosová (Sklerotium poriae) dreň, Pivonka bielokvetá (Paeoniae rubra) červený koreň, Tamariška čínska (Tamarix chinensis) špička vetvičky, Dráč čínsky (Berberidis) koreň, Amom tsao-ko (Fructus Amomi Tsao-ko) plod, Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhizae) koreň

Odporúčaná denná dávka: 3 x 5 kvapiek pre dospelého

Účinné látky v 15 kvapkách:
Uhorkovec koreň - 1,01mg
Sadrovec (minerál) - 1,01mg
Palo Santo drevo - 0,74mg
Marhuľa obyčajná semeno - 0,34mg  
Žerucha semeno - 0,34mg  
Broskyňa obyčajná semeno - 0,34mg  
Atraktylis vajcovitý podzemok - 0,34mg  
Agastache vrasčitá vňať - 0,34mg  
Magnólia lekárska kôra - 0,30mg
Tyfónia veľká podzemok - 0,30mg
Pornatka kokosová dreň - 0,30mg
Pivonka bielokvetá červený koreň - 0,30mg
Tamariška čínska špička vetvičky - 0,20mg
Dráč čínsky koreň - 0,20mg
Amom tsao-ko plod - 0,20mg
Sladkovka hladkoplodá koreň - 0,10mg

Skladovanie: mimo dosah detí, v suchu a tme pri teplote do 20°C, chráňte pred mrazom, po otvorení skladujte v chlade a tme 

Upozornenie: U detí do 12 rokov konzultovať dávkovanie s výrobcom! Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nejedná sa o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Nie je určené na dlhodobé používanie. 

Krajina pôvodu výroby: Slovenská republika

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Bylinné extrakty a tinktúryPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát