Prsia, mliečne žľazy

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Prsia sú symbolom materinskej starostlivosti a vyživovania. Ochorenie mliečnych žliaz predstavuje odmietanie živiť, čiže venovať lásku, pozornosť a starostlivosť. Príčinou teda môže byť podvedomé sebectvo, alebo naopak popieranie vlastných potrieb, neschopnosť prijímať a dávať vo vyváženej miere.

Cysty a zatvrdnutia
Odrážajú prehnanú starostlivosť, príliš ochranný materinský pud. Staráte sa o niekoho do takej miery, že doslova potláčate vlastnú osobnosť, pričom odmietate pozornosť a starostlivosť venovanú vám.
Čo sa týka nádorov na prsníkoch, oficiálna medicína navrhuje len operáciu. Vy už však viete, že odstrániť neznamená liečiť. Z praxe viem, že tejto choroby sa zbaviť dá, a dokonca ľahko. Musíte len zmeniť vzťah k sebe a okolitému svetu.
Jedna moja pacientka sa tak starala o svojho syna, až sa jej utvoril nádor na prsníku a dieťaťa začalo mávať astmatické záchvaty. Matka mu doslova nedala slobodne dýchať.
Iná žena s nádorom na prsníku sa zasa prehnane starala o druhých a stále ich ľutovala. Fakticky žila životom iných ľudí a o seba sa vôbec nestarala. Na prvom mieste bol hocikto, len nie ona.
„Na seba mi už neostáva čas,“ hovorila. Niekoľko mesiacov brala homeopatické lieky, učila sa starať v prvom rade o seba, ale popritom venovať pozornosť aj iným. Bolo zaujímavé pozorovať, ako sa nádor menil. Najprv zmäkol a začal byť pohyblivý, potom sa zmenšil, a jedného pekného dňa úplne zmizol.
Pamätám sa, ako táto pani na prvom stretnutí nijakovsky nevedela pochopiť, že pozornosť treba v prvom rade venovať sebe.
„Ale veď myslieť v prvom rade na seba je zlé, to je egoizmus,“ tvrdila.
„Egoizmus je, keď sa staráte a myslíte len na seba a na nikoho iného, keď na druhých skrátka totálne kašlete. Ak myslíte na seba, pričom sa na sebe snažíte pracovať aj pre dobro iných, to je najvyšší prejav milosrdenstva a lásky.
Tým, že meníte svoj svet a hromadíte si v duši lásku, vytvárate okolo seba priestor lásky. A vtedy začnete druhých namiesto ľutovania milovať. Život iného človeka zmeníte nie tým, že sa mu budete miešať do života, ale pretože zmeníte seba a svoj svet. Zlepšovaním svojho sveta prispievate svojou troškou celému Vesmíru.“
Zápal prsných žliaz
Zápal prsných žliaz vyvoláva prehnaný strach o dieťa, doslova „horúčkovitá starostlivosť“. Matka si možno myslí, že niečo nezvláda.
Raz za mnou prišla žena s týmto problémom. Aby zistila príčinu, obrátila sa na svoje podvedomie, a dostala takúto odpoveď: „Bojíš sa, že nezvládneš starostlivosť o dieťa.“
„Samozrejme,“ súhlasila s tým, „že sa bojím. Muž je celé dni v robote a starých materí ani starých otcov nemáme. Na všetko som sama. Nemá mi kto pomôcť, poradiť.“ Ak mladé matky nemajú základné vedomosti o tom, ako sa starať o svoje prsia počas kojenia, tiež si môžu privodiť mastitídu.
Ľudmile sa narodil chlapček. Pôrod prebehol v poriadku. Ako to už u dojčiacich matiek býva, na tretí deň sa jej začalo hojne tvoriť mlieko. Prsníky sa jej zdurili, stvrdli a boli ako v ohni. Ľudmila si odmerala teplotu: ortuť vybehla nad 42 stupňov!
„To je čudné,“ pomyslela si, „ten teplomer musí byť pokazený.“ Zobrala iný a opäť si zmerala teplotu. Teraz ortuť vybehla ešte vyššie, až na poslednú čiarku teplomera.
„To je neuveriteľné,“ pomyslela si, „cítim sa dobre, iba prsia mám horúce. Musím zavolať sestričku.“
Sestrička prišla veľmi rýchlo. Keď pozrela na teplomery, na tvári sa jej zjavila hrôza.
„Ležte,“ skríkla na ňu, „a v nijakom prípade nevstávajte! Hneď privediem lekára.“
Za minútu pribehol lekár aj pôrodná asistentka. Lekár ihneď začal dávať sestričke príkazy na podanie všetkých možných liekov.Pôrodná asistentka si však zatiaľ pokojne prezrela ženine prsia.
„Odstrekovali ste si mlieko?“ opýtala sa.
„Nie,“ odpovedala Ľudmila, „nikto mi nepovedal, že mám také niečo robiť.“
„Nuž, drahá moja,“ povedala asistentka, „potom je všetko jasné.“
Asistentka začala mladej matke masírovať prsia a odstrekovať z nich mlieko. Ľudmila sa mykala a stonala od bolesti.
„Len vydrž, moja milá,“ prihovorila sa jej pôrodníčka, „na prvýkrát to bolí, ale potom to už pôjde ľahko.“
Potom prišla sestrička s liekmi.
„Pichneme vám injekciu,“ povedal lekár.
„A nezaobišlo by sa to bez liekov?“ opýtala sa Ľudmila. „Veď je to chémia. Nie je to dobré pre dieťa.“
„Zbláznili ste sa?!“ rozčúlil sa lekár. „Pozrite sa na svoje prsia. Praženicu by sme si na nich mohli urobiť. Máte vyše štyridsať stupňovú horúčku!“
Vtedy do izby vošiel Ľudmilin muž.
„Čo sa stalo?“ opýtal sa.
Sestrička a lekár mu to vysvetlili. Pôrodníčka si zatiaľ robila svoju robotu, pokračovala v odstrekovaní mlieka. Muž podišiel k Ľudmile a pobozkal ju na čelo.
„Počkajme s tou injekciou,“ povedal, „veď má normálnu teplotu.“
„Akože normálnu?!“ jednohlasne sa začudovali lekár aj sestrička. „Pozrite sa na teplomery.“
Muž si pozorne pozrel teplomery, priložil dlaň na ženine čelo a povedal:
„Môžete ich vyhodiť, sú nanič. Pán doktor, veď skúste sami. Teplotu má úplne normálnu.“
Lekár priložil dlaň na Ľudmiline čelo.
„Lenočka,“ obrátil sa k sestričke, „prineste iný teplomer.“
O pár minút ukazoval nový teplomer úplne normálnu teplotu.
„Čudné,“ povedal lekár, „veď sa predsa nemôžu pokaziť oba teplomery naraz?!“
„Podľa mňa,“ povedal Ľudmilin muž, „sú teplomery úplne v poriadku. Mlieko sa odstriekalo, hrča sa uvoľnila a teplota klesla.“
Ľudmila sa naozaj cítila dobre. Prsia žľazy jej zmäkli.
„A to si teraz musím mlieko stále takto odstrekovať?“ opýtala sa pôrodníčky.
„Len kým si mliečne žľazy nezvyknú. Potom už všetko bude fungovať samo. Bude sa vám tvoriť toľko mlieka, koľko dieťa potrebuje.“
Pôrodníčka mala pravdu. Už o týždeň sa Ľudmila zaobišla aj bez odstrekovania.
Nedostatočný vývin pŕs
Niekedy za mnou chodia mladé dámy a prosia ma, aby som im pomocou hypnózy zväčšil prsia. V mnohých prípadoch sa to aj podarí.

Príčina je väčšinou len jedna, a to odmietanie ženskosti. Malé prsia sú často sprevádzané aj neúplným vývinom iných druhotných pohlavných znakov.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova