Prívesok - Ruženín srdce s retiazkou

6,90€ Bez DPH: 5,75€
  • Značka: EZO
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Prívesok - Ruženín srdce s retiazkou

Ruženín bol už od antických dôb ctený a nosený ako kameň priateľstva a lásky.  V dnešnej dobe získava stále väčší a väčší význam, pretože sa zistilo, že funguje aj ako prostriedok na neutralizáciu vplyvu znečisteného prostredia.
V starovekom Egypte robili z ruženínu napríklad masky na tvár. Egypťanky a tiež Rimanky verili, že takáto maska vyčistí a posilní ich pleť a pomôže predísť tvorbe vrások. V staroveku ho dokonca považovali za rubín, ktorý zoslabol a treba ho umiestniť do vlhkej miestnosti pre obnovenie jeho sily.

Ruženin vás naučí dávať seba takého aký ste a vaše túžba po dávaní vzrastie. Jemne hladkajúca ružová farba utešuje a lieči všetky rany, ktoré sa v srdci nahromadili. Ruženín je kameň duchovnej lásky, pomáha pri problémoch so srdcom. Je to kameň pre tých, ktorí sa nevedia radovať zo života, lebo nikdy nedostali lásku.

Učí človeka odpúšťať a naprogramovať srdce na lásku k vlastnému ja. Ruženín učí, že prameň lásky sa nachádza vo vnútri ja a že z tohto zdroja nekonečnej lásky sa dá vyliečiť každá rana, aj tá najhlbšia. Ak liečime čakru srdca pomocou ruženínu, uvoľní city a vyplaví potlačené a zabudnuté spomienk

Vedeli ste, že voda z ruženínu je považovaná za všeliek?

Farby: ružová, farbiacou zložkou je mangán

Astrologické znamenie: Býk, Váhy

Rozmer: srdiečko cca 3cm, dĺžka zapnutej retiazky cca 24cm 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Prívesok - Ruženín srdiečko

2,30€ Bez DPH: 1,92€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát