Pomôcka na výrobu antény pre elektrokultúru veľká

7,00€ Bez DPH: 5,83€
  • Značka: EZO
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Pomôcka na výrobu antény pre elektrokultúru veľká

Fibonacciho navíjacia pomôcka na výrobu medenej antény je jednoduchým a pohodlným riešením, pre domácu výrobu elektrokultúrnej antény do vašej záhrady, záhonov či izbových kvetov. 

Vďaka tejto pomôcke jednoducho vytvoríte presnú a štandardizovanú elektrokultúrnu záhradnícku medenú anténu - cievku s Fibonacciho postupnosťou bez námahy. Takéto antény zvyšujú rast a vitalitu vašich rastlín v projektoch elektrokultúrneho záhradníctva.

Pomôcka je vhodná pre medený drôt s priemerom 1,1 - 2,2 mm. Ak použijete drôt s menším priemerom, tak anténa sa ľahšie ohne (nebude až taká pevná). Väčšina medených drôtov je lakovaná. Nezabudnite časť, ktorú dávate do zeme ošmirglovať, kvôli lepšej vodivosti.

Elektrokultúra je fascinujúca poľnohospodárska technika, zahŕňajúca použitie elektriny na zvýšenie rastu a produktivity rastlín. Elektrokultúra prispieva k stimulácii klíčenia semien, prispieva urýchľovaniu rastu rastlín a prispieva k zlepšeniu celkového výnosu plodín. Táto inovatívna metóda vychádza z princípov elektrostimulácie, ktorá ovplyvňuje metabolizmus rastlín a príjem živín. Elektrokultúra ponúka rôzne potenciálne výhody, ako je zníženie spotreby vody, zvýšená úrodnosť pôdy a zvýšená odolnosť voči škodcom a chorobám.

Material: plast

Rozmer: výška cca 9cm, priemer v najširšom bode cca 5cm

Viac info na telegrame

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Záhrada

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát