Ónyx + Ruženín + Zirkón - guličkový náramok

10,00€ Bez DPH: 8,33€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Ónyx + Ruženín + Zirkón - guličkový náramok

Ónyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu, ktorý nás učí, že aj náročné obdobie môže byť prospešné pre rozvoj a pomáha nám na ceste k duchovnej múdrosti. Podobne ako čierny turmalín, nás vedie k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru. Spôsob, akým ónyx borí blokády a očisťuje má iný charakter ako u turmalínu. Onyx síce odoberie z vášho tela negatívnu energiu ale neabsorbuje ju.
Legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.

Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky. Prehlbuje vnímavosť našich zmyslov, kreativitu, fantáziu, vyvoláva inšpiráciu a zlepšuje vizualizáciu. Pomáha byť trpezlivým a nechať veciam potrebný priestor a čas na ich vyriešenie. Vďaka tomu, že ruženín pomáha pomáha byť otvorený všetkým názorom, rozšíriť svoje vedomosti a vybrať si tie správne informácie, je kameňom, ktorý nám pomáha na ceste za hľadaním pravdy. 
Grécka legenda hovorí, že ruženín bol stvorený keď Afrodita utekala na pomoc Adonisovi, ktorý bol napadnutý počas vojny Áresom. Vtedy sa Afrodita poranila na ostnatom kre a jej krv zafarbila biely krištál.

Zirkón je kameňom úspechu, zhromažďovania majetku a bohatstva, podporuje sebavedomie, cieľavedomosť, ambicióznosť, odhodlanie, plnenie cieľov a viac-menej všetky dobré vlastnosti súvisiace s nadobúdaním majetkov a utlmuje tie zlé, ako je napríklad chamtivosť, zlomyseľnosť, či závisť. Okrem úspechu a majetku, prináša aj úctu, múdrosť aj empatickosť. Ochraňuje pred nepriateľmi a lieči nervozitu a sebadeštruktívne úmysly. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát