Krištáľ + Ametyst + Ruženín - guličkový náramok

10,00€ Bez DPH: 8,33€
  • Dostupnosť: Vypredané

Popis

Krištáľ + Ametyst + Ruženín - guličkový náramok

Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše, navyše nás neustále nabíja novou energiou. Prehlbuje intuíciu a meditáciu. Všade na svete je cenený ako meditačný kameň, je silný ochranný kameň. Vyjasňuje atmosféru, vyžaruje čistotu a vnáša súlad do priestoru, v ktorom sa nachádza, čiže je ideálny kameň do domácnosti alebo do kancelárie. Navyše zneškodňuje geopatodénne zóny a záporné žiarenia.

Ametyst je predovšetkým kameň duchovnej čistoty a meditácie. Jeho vyžarovanie je harmonické a uvádza do rovnováhy myseľ a cit. Pomáha nám k uskutočneniu našich vízií a prináša svetlo do našich snov. V prítomnosti ametystu si vieme jednoduchšie predstaviť našu budúcnosť, vidíme súvislosti s minulosťou a chápeme príčinu a následok. Je to kameň inšpirácie.  Udržuje nás v bdelosti a koncentrácií. Pomáha tiež spracovávať všetky zážitky a vnemy. Povzbudzuje našu kreativitu a jeho nosencovi prináša nové nápady a riešenia problémov. Jeho energia nám pomáha s ľahkosťou opustiť svoje staré návyky, predstavy a dokonca aj emócie a nahradiť ich lepšími. Ametyst premieňa náš hnev, zbesilosť, strach a všetky negatívne prejavy na dobrotu a láskyplnú múdrosť a súcit. Prináša stabilitu a rovnováhu do vzťahu muža a ženy a harmonizuje ich milostný život.

Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky. Prehlbuje vnímavosť našich zmyslov, kreativitu, fantáziu, vyvoláva inšpiráciu a zlepšuje vizualizáciuPomáha byť trpezlivým a nechať veciam potrebný priestor a čas na ich vyriešenie. Vďaka tomu, že ruženín pomáha pomáha byť otvorený všetkým názorom, rozšíriť svoje vedomosti a vybrať si tie správne informácie, je kameňom, ktorý nám pomáha na ceste za hľadaním pravdy. 
Grécka legenda hovorí, že ruženín bol stvorený keď Afrodita utekala na pomoc Adonisovi, ktorý bol napadnutý počas vojny Áresom. Vtedy sa Afrodita poranila na ostnatom kre a jej krv zafarbila biely krištál.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Náramky a prívesky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát