Neera - prírodná detoxikačná kúra - Sirup 500ml

23,00€ Bez DPH: 19,17€

Popis

Neera - prírodná detoxikačná kúra - Sirup 500ml

Tento jedinečný sirup bol vyvinutý vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Na výrobu prírodného stromového sirupu Neera je použitá iba miazga z vybraných stromov rastúcich v prírodnom prostredí bez chemikálií. Proces zberu a výroby je náročný a nekompromisný.

Sirup je BEZ pridaných chemických a konzervačných látok, BEZ farbív aj BEZ dochucovadiel.

Javorové stromy musia byť aspoň 40 rokov staré, kým sú narezané. Každé ráno sa miazga zbiera do vedier zavesených na strome, následne je zahrievaná nad ohňom až do získania správnej konzistencie sirupu. Označenie kvality javorového sirupu C+ je znakom toho, že sirup je najmenej upravený a najbohatší na esenciálne minerály.

Okrem toho Madal Bal používa palmový sirup získaný výlučne na malých rodinných farmách technikami naučenými a sledovanými medzinárodnými pomocníkmi. Tento intenzívny spôsob produkcie je omnoho drahší než pestovanie na veľkých plantážach, zaisťuje však organický sirup najvyššej kvality a pomáha miestnej spoločnosti v rozvoji podporou rodinných podnikov. 

Druhy paliem z ktorých sa získava miazga na výrobu Neera sirupu: kokosová palma, palma arenga, palma kitul z dažďových pralesov, palma nipah z močarísk a mokradí, palma palmyra zo severnej Srí Lanky.

Viac o výrobe sirupu...

Trvalo 5 rokov a prebehli tisíce testov než bola vytvorená zmes dokonale zodpovedajúca potrebám Neera Detox kúry. Počas Neera Detox kúry sa telo samo čistí od nečistôt. Konzumácia ďalších nečistôt v podobe potravinových polotovarov iba zväčší problém a naruší diétu.

Kľúčovou zložkou stromového sirupu Neera je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny prírodný stromový sirup Neera, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.

Tento sirup preslávila Beyonce Knowles, americká speváčka a herečka.

Príprava 2l nápoja: 1,5dc citrónovej šťavy (3-4 citróny), 1,5dc Neera sirupu, štipka kajenského korenia (podľa chuti), 1,7l čistej vody

Príprava 3dc nápoja: 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy, 2 polievkové lyžice Neera sirupu, štipka kajenského korenia (podľa chuti), čistá voda

Zloženie: výber palmových sirupov, javorový sirup prémiovej kvality

Obsah minerálnych látok v 1000g výrobku:
Železo (Fe): 12,1 mg
Mangán (Mn): 18,9 mg
Zinok (Zn): 49,5 mg
Horčík (Mg): 144,0 mg
Vápnik (Ca): 358,0 mg
Sodík (Na): 457,0 mg
Draslík (K): 3963,0 mg

Skladovanie: na suchom mieste, po otvorení v chladničke

Krajina pôvodu surovín: Indonézia a Srí Lanka (palmový sirup), Kanada (javorový sirup)

Krajina výroby: Kanada

Článok o účinkoch Neera detoxikačnej kúry

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Citrónová šťava BIO 250ml

Akcia!
Citrónová šťava BIO 250ml
2,60€ 2,80€ Bez DPH: 2,36€

Sanogel detoxikačný gel 500ml

33,50€ Bez DPH: 27,92€

Kajenské korenie 25g

1,00€ Bez DPH: 0,83€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Nadváha a chudnutieDetoxikácia

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát