Multi enzýmový komplex - 90 kaps.

Akcia!
20,80€ 23,90€ Bez DPH: 17,33€
Štítky: Enzýmy

Popis

Multi enzýmový komplex - 90 kaps.

Končiaca záruka 31.1.2022!

Enzýmy sú životne dôležité látky bielkovinovej povahy, ktoré si ľudský organizmus vytvára aj sám, ale k tomu je potrebná dobrá životospráva. Ak už je organizmus oslabený je preňho nadmieru dôležité aby dokázal efektívne prijímať a využívať látky z potravy. Práve z toho dôvodu je niekedy viac ako potrebné podporiť trávenie doplnením enzýmov, ktoré ho uľahčia. 

V prípade tohto produktu ide o multi-enzymatický komplex. Skladá sa z rastlinných enzýmov lipázy, amylázy, celulázy, laktázy a iných. Veľmi efektívny pri tráviacich ťažkostiach, intoleranciách, ulceratívnej kolitíde a iných.

Vo výrobku nie sú použité žiadne umelé farbivá, arómy, mlieko, laktóza, sója, lepok, pšenica, droždie, ani konzervanty ako bežne používaný stearan horečnatý. Vďaka svojmu zloženiu je doplnok ideálny aj pre vegetariánov, vegánov aj klientov s intoleranciami na mlieko či lepok. 
Vzhľadom na to, že ide o prírodný produkt, bez zbytočných konzervantov, jeho farba sa môže líšiť. 

Amyláza je enzým, ktorý zaisťuje štiepenie škrobu na jednoduchšie cukry. Amylázu produkuje tiež pankreas, ktorý sa nezastupiteľné podieľa na rozklade cukrov, tukov a bielkovín.

Lipáza (triacylglycerol acetylhydroláza) je enzým rozkladajúci tuky na glycerol a mastné kyseliny (na absorbovateľnú formu). Lipáza tak riadi množstvo syntetizovaného tuku, zaisťuje redukciu tukovej zásoby a v dostatočnom množstve je schopná napomôcť pri jeho efektívnom spaľování.

Bromelain a papaín sú enzýmy, ktoré sa získavajú z ananásu respektíve papája. Majú zásluhu na lepšom štiepení bielkovín, prispievajú k správnemu tráveniu, ako aj redukcii hmotnosti.

Zloženie: DigeZyme (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza), Papaín, Bromelaín, uhličitan vápenatý, rastlinná kapsula

Účinné látky v 1 kapsule: 
Amyláza - 44mg
Proteáza - 22mg
Laktáza - 18mg
Lipáza - 7mg
Celuláza - 9mg
Papaín - 22mg
Bromelaín - 11mg

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly s hlavným jedlom

Skladovanie: mimo dosahu detí, na chladnom a tmavom mieste

Upozornenie: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pred prvým použitím sa uistite, či je bezpečnostný uzáver nádoby neporušený. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte zdravotnými problémami, beriete lieky alebo ste tehotná, vždy sa poraďte pred použitím prípravku so svojím lekárom. Prestaňte doplnok užívať, ak sa objavia nežiaduce účinky. 

Krajina pôvodu: Veľká Británia

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Betaín HCL - 100 tbl

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Opti 7 digest - 150 tbl

6,95€ Bez DPH: 5,79€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Nadváha a chudnutieKapsuly a tablety

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát