Menštruačné ťažkosti, pms

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)

Menštruačné ťažkosti, pms

Porucha menštruačného cyklu

Nenávidíte svoje ženské telo, popierate či odmietate svoju ženskosť, alebo o nej pochybujete?

Jedna mladá slečna mala nepravidelnú a bolestivú menštruáciu. Po komunikácii s podvedomím sme prišli na príčiny. V stave hypnotického tranzu si dievčina spomenula na svoje detstvo. Keď bola malá, mama jej často opakovala, že chcela mať chlapca, a nie dievčatko. Okrem toho mala pocit, že rodina venuje oveľa viacej pozornosti jej bratovi. Časom sa na všetko zabudlo, ale tieto záporné zážitky sa negatívne prejavili na jej ženskosti. Pochybnosti o vlastnej ženskosti sa spájajú s podvedomou agresiou voči mužom. Dievčatá ich väčšinou preberú od matky.

Nepravidelnú menštruáciu môže spôsobiť ešte jedna príčina, a to pocit viny či strach v spojení so sexom. Nedávno sa ku mne dostal celkom nezvyčajný prípad. Do ordinácie prišla žena s myómom na maternici. Okrem toho mala mimoriadne bolestivú menštruáciu. Celé tri až štyri dni sa nemohla ani pohnúť a tabletky jej veľmi nepomáhali. Aby sme zistili príčinu, obrátili sme sa na jej podvedomie. Dostali sme takúto informáciu: „V minulom živote si bola mužom a zabíjala si ženy. Preto budeš v tomto živote ako žena trpieť.“
Žena sa najprv zľakla: „To sa teraz až do konca života budem trápiť?“
Zhodli sme sa však na tom, že ak zmení vzťah k sebe a celkove k ženám a mužom, prestane mať bolesti. Už nasledujúci mesiac prebehla menštruácia bezbolestne.

Vynechávanie menštruácie

Nedostavenie sa menštruácie je odrazom želania nebyť ženou, odmietania svojej ženskosti.

Keď dievča pohlavne dospieva, často sa stotožňuje s matkou, preto ak má jej mama poruchu menštruačného cyklu alebo bolestivú menštruáciu, u dcéry to bude s najväčšou pravdepodobnosťou prebiehať rovnako. Zistil som, že niektoré ženy ani nevedia, že normálna menštruácia by mala prebiehať bez bolestí a ťažkostí. 
Minulý rok za mnou prišlo jedno dievča. Dovŕšila už dvadsiaty rok, ale menštruáciu ešte vôbec nemala. Rodičia si už dlho robili starosti. Navštívili prakticky všetkých špecialistov, zašli dokonca aj za senzibilom, vyskúšali všetky lieky vrátane hormonálnych. Všetko bolo márne.

Keď som to dievča uvidel, mal som dojem, že jej pohlavný vývoj sa zastavil niekedy medzi dvanástym a štrnástym rokom. Prsia žiadne, lono úzke, hlas detský. Aj iné príznaky potvrdzovali tento môj dojem. Hneď som začal mať podozrenie, že tu pôjde o určité podvedomé motívy. A tak aj bolo. V stave hypnotického tranzu si dievča vybavilo čosi, čo sa stalo, keď mala dvanásť rokov. V predvečer tejto udalosti mama dcére vysvetlila, že čoskoro dostane menštruáciu.

Dievčina sa začala veľmi trápiť, pretože jej mama mávala pred každou menštruáciou ukrutné bolesti, ktoré ju nútili stráviť niekoľko dní v posteli a nepomáhali jej ani lieky. Dievčatko potajomky preplakalo celý týždeň. Prosilo Boha, aby sa z nej nikdy nestala žena a aby navždy ostala dieťaťom. Olej do ohňa prilievalo mamino občasné rozprávanie o ťažkom pôrode dcéry, navyše sa k dievčaťu jej otec choval ako grobian. A tak či Boh skutočne vyslyšal je modlitby, alebo si to jednoducho len veľmi silno želala, jej vývoj sa každopádne zastavil.

Dievča som nechal v stave hypnotického tranzu a urobil som jej dvojhodinovú prednášku o normálnom pohlavnom vývoji, o tom, ako má prebiehať menštruácia, o normálnom tehotenstve, o radosti z materstva a o všeličom inom. V podstate o všetkom, čo jej svojho času mala povedať mama. Rodina si potom musela zavolať taxík, pretože len čo dievčina vyšla von, dostala menštruáciu. O dva týždne prišla na konzultáciu jej mama. Priznala sa mi, že sa pokúsila pochopiť svoje bolesti, ale k ničomu sa nedopracovala. Ukázalo sa, že v mladosti sa dopustila prehrešku, za ktorý sa podvedome dvadsaťdva rokov trestala strašnými menštruačnými bolesťami!

O pol roka za mnou prišla opäť dcéra, tentokrát s trocha nezvyčajnou žiadosťou: poprosila ma, aby som zastavil rast jej pŕs! Počas polroka sa veľmi zmenila, stala sa ženskejšou a mimoriadne príťažlivou. Prsia jej naozaj dosť narástli a ja som jej prosbe vyhovel (hoci predtým som ženám naopak pomáhal prsia zväčšovať). Potom ma požiadala, aby som ju zhypnotizoval a porozprával jej o normálnom a zdravom sexe (našla si priateľa a chceli sa zobrať, ale na mamu či kamarátky sa už nespoliehala).

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

 

Menstruační poruchy

Potlačování ženskosti po jakékoliv stránce, odmítání ženské role.

 

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE

Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá