Mandalový hrnček Matis

12,00€ Bez DPH: 10,00€
Štítky: Mandaland

Popis

Mandalový hrnček Matis

Mandalový hrnček Matis skrášli Vašu poličku v kuchyni a zároveň bude pôsobiť ako priestorový energetických žiarič aj na Vaše obľúbené ranné nápoje. 

Mandaly, ktoré autorka tvorí sú maľované podľa rokmi overeného tvorivého princípu 5 elementov (voda-drevo-oheň-zem-kov) tradičnej čínskej medicíny s princípmi feng shui. Vďaka osobitnému usporiadaniu farieb a symbolov sa mandaly z jej dielne môžu stať i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Môžu byť terapeutickým nástrojom a dokonca môžu byť schopné aktivovať samoliečebné sily.

Jednotlivé elementy v mandalach a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu, na všetkých úrovniach ,či už ducha, duše alebo tela. Pokoj a sila, ktorú v sebe nesú, plynú a prenášajú sa. Jeden symbol alebo prvok sa javí pri opakovaní oveľa silnejší, ako keď stojí sám za seba. Iba harmonické usporiadanie a ľahká interakcia týchto prvkov vytvárajú veľký celok, ktorý je prostriedok k poznaniu seba samého, pomocníkom na ceste do nášho stredu – do miesta kde vládne kľud, harmónia a láska.

Mandaly netreba vedieť čítať a analyzovať detaily, stačí len keď im dáte čas a priestor. Priestor kde sa môžu rozžiariť a čas na vytvorenie harmónie a splnenie želania. Jednoducho ich len nechajte na vás pôsobiť a plniť si svoju úlohu.

Objem: 300ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kuchynské pomôcky

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát