Mandalový Astro kalendár stolový 2024

15,00€ Bez DPH: 12,50€
Štítky: Mandala

Popis

Mandalový Astro kalendár stolový 2024

Mandalový Astro stolový kalendár obsahuje 53 unikátnych autorských obrazov (mandal) a týždenne astrologické predpovede pre všetkých. V kalendari najdete vyznačené sviatky, významné dni, novy, splny…..
Energia, umenie, poznanie a vedomosti boli vložené do formy tohto špeciálneho kalendára za účelom energetickej podpory pre Vás a vašich blízkych.

Rezonancia a vibrácia, ktorú v sebe mandaly nesú, plynú a prenášajú sa aj z tohto kalendára. Energetické polia ktoré na nás vplývajú majú totiž všetky predmety, aj tie ktoré by sme nazvali „neživé“, dokonca aj slovo napísané na papieri alebo mandala vytlačená v kalendári je naplnená energiou a pohybom.

Prečo sa v Mandalovom kalendári nachádza astrologická predpoveď podľa fáz mesiaca? Lebo mandaly s astrológiou majú jednu spoločnú vec a to je – niečo medzi vedou a umením. V oboch prípadoch je totiž podstatné „ zostať v obraze „ .

Každá mandala, ktorú nájdete v tomto kalendári bola vytvorená podľa osobitného usporiadania farieb a symbolov . Vďaka tomu sa mandaly z autorkinej dielne stávajú i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Môžu byť úžasným terapeutickým nástrojom a dokonca sú schopné aktivovať samoliečebné sily. Jednotlivé elementy, symboly alebo runy ktoré nájdete v mandalach, a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu .

Rezonancia a vibrácia, ktorú v sebe mandaly nesú, plynú a prenášajú sa aj z tohto kalendára. Jeden symbol alebo prvok sa javí pri opakovaní oveľa silnejší, ako keď stojí sám za seba. Iba harmonické usporiadanie a ľahká interakcia týchto prvkov vytvárajú veľký rezonančný celok, ktorý sa prenáša do okolia. Energetické polia ktoré na nás vplývajú majú totiž všetky predmety, aj tie ktoré by sme nazvali „neživé“, dokonca aj slovo napísané na papieri alebo mandala vytlačená v kalendári je naplnená energiou a pohybom.

Stojí za to, tento kalendár mať, alebo ho niekomu darovať.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Kalendáre

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát