Lymfatický systém, zápal lymfatických uzlín, mononukleóza

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Lymfatický systém, zápal lymfatických uzlín, mononukleóza

Lymfatický systém je tesne spätý s krvou, preto ochorenie lymfatického systému upozorňuje na nutnosť zamerať sa v živote na lásku a radosť.

Zápal lymfatických uzlín, mononukleóza

Toto ochorenie sa častejšie objavuje u detí. Signalizuje, že zo života dieťaťa aj rodičov sa vytráca láska a radosť. Môj známy sa na mňa obrátil s prosbou, aby som pomohol jeho synovi, ktorý dostal mononukleózu. Príčinou choroby dieťaťa boli rodičia. Známy mal veľmi komplikované vzťahy so svojou ženou aj matkou. Jeho manželka bola inej národnosti a jeho matka to nijakovsky nevedela prehltnúť. On sám s tým mal tiež určité problémy. Nahromadená podráždenosť, krivdy a hnev rodičov sa odrazil na zdraví ich dieťaťa.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova