Lymfatický systém, zápal lymfatických uzlín, mononukleóza

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.

BIOTERMAL - bioinformačná kúpeľová s ..

10,90€ Bez DPH: 9,08€
BIOTERMAL - bioinformačná kúpeľová soľ z termálnej vody žriedla Podhájska - 350 g

Renol - 30 ml

Balneol - 100ml

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Lymfatický systém je tesne spätý s krvou, preto ochorenie lymfatického systému upozorňuje na nutnosť zamerať sa v živote na lásku a radosť.

Zápal lymfatických uzlín, mononukleóza

Toto ochorenie sa častejšie objavuje u detí. Signalizuje, že zo života dieťaťa aj rodičov sa vytráca láska a radosť. Môj známy sa na mňa obrátil s prosbou, aby som pomohol jeho synovi, ktorý dostal mononukleózu. Príčinou choroby dieťaťa boli rodičia. Známy mal veľmi komplikované vzťahy so svojou ženou aj matkou. Jeho manželka bola inej národnosti a jeho matka to nijakovsky nevedela prehltnúť. On sám s tým mal tiež určité problémy. Nahromadená podráždenosť, krivdy a hnev rodičov sa odrazil na zdraví ich dieťaťa.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme