Lastovičník elixír na bradavice Horský čistoteľ 1,2ml

4,20€ Bez DPH: 3,50€
  • Dostupnosť: Vypredané
Štítky: Meandra

Popis

Lastovičník elixír na bradavice Horský čistoteľ 1,2ml

Prírodný prostriedok na korektúru nedostatkov kože – pleti, odstraňuje bradavice, suché mozole a papilómy, spôsobené ľudským papilomavírusom. Jedinečný zložením a čistotou bajkalských bylín, je určený na čistenie a zlepšenie vzhľadu pokožky a jej udržiavanie v normálnom zdravom stave. 

Zloženie: voda, vodný roztok amoniaku, kyselina citrónová, vodné extrakty: koreň Bergénie tučnolistej, Chaga, Nátržnik krovitý, Vŕbovka úzkolistá, Komonica lekárska, Lastovičnik väčší, listy Brezy previsnutej, listy Brusnice obyčajnej, Ľubovnik bodkovaný, Karagana jubata (Pallas) Poiret, listy Žihľavy dvojdomej, Palina obyčajná, Oman pravý, listy Skorocela, Rebriček obyčajný

Použitie: umelohmotnou tyčinkou kvapnite 1 kvapku na miesto a nechajte pôsobiť – na tvári a krku 7 – 10 minút , na tele 10-12 minút. V prípade, že ošetrované miesto je väčšie, použite vatovú tyčinku.
Papilómy a suché mozole – aplikujte 2x denne v priebehu 2 – 10 dní.
Bradavice – aplikujte 1x denne v priebehu 2 – 3 dní, pre zlepšenie účinku prípravku môžete pred použitím miesto s bradavičkou napariť

Skladovanie: na tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu detí

Upozornenie: Individuálna alergia na niektorú zo zložiek. Obsahuje amoniak. Nepoužívajte pokiaľ je pokožka citlivá, zapálená alebo inak mechanicky poškodená. Balzam má silnú vôňu. Používajte výhradne na určený účel, dodržiavajte pokyny na použitie. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. V prípade kontaktu s očami a sliznicami dôkladne opláchnite tečúcou vodou. 

Krajina pôvodu: Rusko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Audiron 30 ml

14,20€ Bez DPH: 11,83€

Lastovičník bylinková masť 45ml

5,10€ Bez DPH: 4,25€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivá kozmetika

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát