Kŕčové žily, zápal žíl

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)

Kŕčové žily, zápal žíl

Kŕčovými žilami často trpia ľudia, ktorí majú pocit preťaženia alebo útlaku. Jednou z príčin u tejto choroby je chybná voľba životnej cesty. Porozmýšľajte nad svojou profesiou. Dovoľuje vám rozvíjať váš tvorivý potenciál? Alebo vám naopak v rozvoji bráni? 

Práca by vám nemala dávať len možnosť zarobiť peniaze, ale aj mať radosť z tvorenia a zdokonaľovať sa. Kŕčové žily môžu byť spôsobené aj pridlhým zotrvávaním v nenávidenej situácii, napríklad ak sa rodinné vzťahy ocitli v slepej uličke.
Typický príklad: muž a žena sú zosobášení už dvadsať rokov. On veľa pije, ona sa s kopou rodinných problémov trápi sama. Láska a vzájomné porozumenie sa už dávno vytratili. Ženu situácia neuspokojuje, ale nedokáže urobiť rozhodný krok a takýto vzťah ukončiť.

Existuje ešte jedna dôležitá príčina vzniku kŕčových žíl, a to strach z budúcnosti. Takýto strach nám bráni ľahko a slobodne kráčať dopredu. 
Kedysi chodievala k mojej manželke na masáž jedna mladá žena. Nebola nikde zamestnaná. Jej muž bol veľký podnikateľ a peniaze im nechýbali. Bola ešte 
k tomu aj veľmi pekná. Jej jediným problémom boli kŕčové žily na nohách. Žena rozprávala o sebe a svojom živote tak, že príčiny choroby boli dosť jasné: „Viete, často premýšľam nad tým, čo ma v živote čaká, a z nejakého dôvodu ma pri tom vždy prepadne strach a úzkosť. Bojím sa, že sa môjmu mužovi niečo stane. Čo potom so mnou bude?“

Trombóza

Pri trombóze dochádza k poruche krvného obehu, lebo sa v cieve utvorí krvná zrazenina (trombus). Toto ochorenie obmedzuje našu pohyblivosť a je nebezpečné, lebo trombus sa môže dostať do srdca, mozgu alebo pľúc. Príčiny choroby sú jasné: krv ako nositeľ energie je v neustálom pohybe; ak však začneme stagnovať, pretože sa strnulo držíme určitých  názorov, krv môže zhustnúť a zastaviť sa. Pri tejto chorobe je dôležité rozšíriť hranice svojho svetonázoru. Zamyslite sa, v ktorej oblasti života by ste sa mali začať viac rozvíjať. Extrémnym prejavom tohto typu zdravotných problémov je také zúženie ciev v končatinách, ktoré môže viesť až k amputácii.

Anémia

Zistil som, že ľudia s anémiou majú v živote málo radosti. Z literatúry som sa dozvedel, že krv stelesňuje životnú silu a radosť, a moje dohady sa tým len potvrdili.
Zamyslite sa, ktorá sféra života vám neprináša radosť? Práca, peniaze, vzťahy? Riešte svoje problémy. Možno vám v pocite radosti bráni strach zo života, komplexy menejcennosti či staré krivdy. Osloboďte sa od nich.
Jedna moja pacientka s anémiou rozprávala o svojom živote takto: „Mohlo by sa vám zdať, že mi v živote nič nechýba – mám byt, rodinu, prácu. Čo viac mi treba? A predsa mám pocit, že mi chýba to najdôležitejšie – chýba mi radosť...“
„A čo vám bráni v tom, aby ste sa za takýchto podmienok tešili zo života?“ opýtal som sa jej. „Možno vám predsa len čosi chýba?“
„Áno, je to tak. Chýba mi láska. S mužom sa v skutočnosti nemilujeme. A nemám rada ani svoju prácu, aj keď dobre zarábam.“

Krvácanie

Ak krvácate, znamená to, že z vášho života uniká radosť. Z ktorej oblasti života vám uniká radosť? Zastavte tento únik, zbavte sa ničivých myšlienok a emócií!Často mi na konzultácie chodia ženy s krvácaním z maternice. Každá z nich má nejaký problém s mužmi. 

Prednedávnom prišla na konzultáciu žena s krvácaním z maternice a na dôvažok jej ešte zistili myóm na maternici. Vysvitlo, že nedávno medzi ňou a jej mužom došlo k vážnej hádke. Muž sa pokúsil o neveru, a hoci mu to nevyšlo, žene to nesmierne ublížilo a stále na to musela myslieť. Po tom, čo sme spolu popracovali na jej podvedomí, krvácanie prestalo a ultrazvuk po určitom čase ukázal, že nádor úplne zmizol.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova