Klystírovacia súprava 2 l

8,00€ Bez DPH: 6,67€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Klystírovacia súprava 2 l

Toaletná pomôcka určená na intýmnu hygienu. Tento výrobok určený pre osobnú hygienu, je vyrobený z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Pred každým použitím prepláchnite všetky časti súpravy a dezinfikujte slabým dezinfekčným roztokom určeným pre styk s pokožkou a sliznicami. Súpravu zložíte tak, že vak zavesíte na vhodné miesto podľa Vášho uváženia. K nádobe pripojíte alebo zaskrutkujete spojovaciu hadičku, na jej druhý koniec zasuniete uzatvárací ventil. Na ventil naskrutkujete vaginálny alebo rektálny nadstavec podľa úkonu, ktorý sa chystáte spraviť. PVC bez obsahu ťažkých kovov.

Obsah:
skladací vak na roztok použiteľný pre klystír 1x
spojovacia hadička 1x
uzatvárací ventil 1x
vaginálny nadstavec (menší) 1x
rektálny nadstavec (väčší) 1x

Upozornenie: Pred použitím sa presvedčte, či sú dobre naskrutkované rozoberateľné časti súpravy k spojovacej hadičke a k sebe navzájom. Nevystavujte súpravu zdrojom tepla. Pri práci nepoužívajte ostré predmety.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Prístroje a zariadenia

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme