Jak si plnit svá přání a cíle, ovládejte svoji realitu, změňte svůj život - Spilko Karel - CD

19,30€ Bez DPH: 16,08€

Popis

Jak si plnit svá přání a cíle, ovládejte svoji realitu, změňte svůj život - Spilko Karel - CD

Začnite si konečne plniť svoje priania a ciele - zmeňte svoj život tým, že ho ovládnete a začnete si tvoriť všetko, čo si prajete. Tak, ako majú vplyv vesmírne zákony na úspech v osobnom živote, rovnaký vplyv majú aj na všetky ostatné oblasti nášho života - podnikanie, kariéru a vzťahy.

Týmto výukovým CD získate informácie pre to, ako vykonať zmeny vo svojom živote. Poznatky a metódy tvorby reality, ktoré sú vám tu ponúkané, sú základom a odrazovým mostíkom ku všetkému, po čom ľudia v živote túžia. Materiál je určený pre všetkých, ktorí si chcú plniť svoje želania a ciele, vykonať zmenu v osobnom živote, chcú ovládať svoju realitu namiesto toho, aby ovládala ona ich, stať sa tvorcami svojho života a konečne žiť život, aký si želajú. Odpoveď ponúka celkom 507 snímok v PowerPointe s informáciami a odporúčaniami pre váš praktický život a ďalej 47 cvičení, ktoré vám pomôžu všetko rýchlo a jednoducho pochopiť.

Ide o originálne poznatky, ktoré sú úspešne vyskúšané v praxi. Na ich základe ste schopní transformovať akúkoľvek oblasť života, ktorú si vyberiete. CD obsahuje všetku teóriu, ktorú budete potrebovať k pochopeniu a ovládnutiu svojho života.

Prečítajte si myšlienky Karela Spilka, ktoré vám pomôžu zmeniť život.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Osobnostný rast, marketingDuchovno a osobnostný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát