Jiaogulan - Ženšen päťlistý - Gynostemma Pentaphyllum - 50 g

4,90€ Bez DPH: 4,08€

Popis

Jiaogulan - Ženšen päťlistý - Gynostemma Pentaphyllum - 50 g

Jiaogulan označovaný tiež menami päťlistý ženšen je vo východnej medicíne známy niekoľko storočí. Ako divá bylina rastie v niektorých horských oblastiach Thajska, Číny, Kórey, Japonska, Indie a jeho liečebné vlastnosti bolo zrejme využívané od pradávna. Je radený do kategórie adaptogénov a antioxidantov. V Jiaogulane je identifikovaný takmer štvornásobne vyšší obsah účinných látok (predovšetkým saponínov) ako má koreň ženšenu. Okrem saponínového pôsobenia obsahuje Jiaogulan veľké množstvo synergicky pôsobiacich bioaktívnych látok ako sú flavonidy, polysacharidy, aminokyseliny, vitamíny, minerály a stopové prvky. Jiaogulan v sebe zahŕna "schopnosť adaptogénnu i antioxidačnú" a je tak svojím spôsobom výnimočný.

Zloženie: Jiaogulan - 100% päť listý žen-šen. Obsahuje štvornásobne vyššie množstvo účinných látok ako koreň žen-šenu.

Príprava: 1 guličku zalejeme 2,5 dl vriacej vody, necháme 3-5 minút lúhovať, po precedení podávame. Už 3 minútový nálev je silný a aromatický.

Užívanie: najviac 4 šálky denne

Hmotnosť: 50g

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Čo o tom píšu iní?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Čaje

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme