Parkinsonova choroba

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

MSM - methylsulfonylmethane - 400 g

CELITIN (lecitín + ginko) - 90 kapsúl

11,40€ Bez DPH: 9,50€
CELITIN (lecitín + ginko) - 90 kapsúl

STIMARAL kvapky - 30 ml

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Máte v sebe vnútorný rozpor. Traumatické zážitky, s ktorými ste ešte nevyrovnali. Stratili ste prepojenie so svojími pocitmi. Nemáte vôbec čas na seba. Cítite sa, akoby ste zlyhali, boli nanič, nehodný lásky, nedocenený. Strach, neistota, neflexibilnosť, odpor, kontrola. Strata nádeje, nenaplnené očakávania, vina. Snažíte sa zapáčit druhým, ale ste neakceptovaný. Máte zlomenú dušu. 

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme