Nespavosť

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 25 (2 stránok)

Nespavosť

Príčiny nespavosti sú banálne: strach, nepokoj, stres. Toto všetko nám bráni, aby sme sa upokojili a oddýchli si od každodenných starostí. Naše podvedomie sa snaží na úkor spánku  riešiť problémy, ktoré nás trápia.

V prípade nespavosti musíte zmeniť prístup k riešeniu svojich problémov. Musíte sa naučiť dôverovať – sebe, ľuďom, životu.

Ako sa vraví: „Nech sa zajtrajšok o seba postará sám.“

Sú však aj iné dôvody nespavosti.

„Pán doktor,“ hovorí mi jedna pani, „už rok trpím nespavosťou. Pomôžte mi.“

„Tušíte, čo vám bráni v spánku?“ pýtam sa jej.

„Áno, viem to,“ odpovie mi. „Zožiera ma pocit viny. Pomôžte mi s tým.“

Najdôležitejším predpokladom zdravého a osviežujúceho spánku je zdravé telo a duševná rovnováha.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

 

Při spánku opouští vědomí tělo. Je to nutné proto, že organismus potřebuje v pravidelných intervalech vyrovnávání duševních rezerv neovlivňovatelným přívodem Boží síly. Odtud jeho příslovečná sladkost!

Jestliže někdo nemůže oddělit svoje vědomí od těla – usnout, je nadměrně připoutaný k dějům hmotného života, nemá dostatek odevzdanosti, pradůvěry, má strach před iracionalitou, to jest před světem, kde nemůže nic zdůvodňovat. Je přeceněna aktivita, spojená s dočasností. Proto je to v současnosti častý symptom.

Nespavec se musí naučit každý den uzavřít, svoji aktivitu odevzdat nekonečnu a spravedlnosti. Není jiné cesty ke spánku, než jednat během dne tak, aby tato činnost obstála beze slov před věčností.

Shrneme-li tyto symptomy, nejčastější duchovní vada nespavosti je tedy nedostatek odevzdanosti a pradůvěry, strach ze smrti a odpovědnosti, až se duch octne v místě, kde se slovy nedá nic “vysvětlit”.

Průměrný podíl příčin: 75% duchovní vada, 25% geopatogenní zóny.

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE

Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá