Neplodnosť

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)

Neplodnosť

Jednou z dôležitých funkcií nášho podvedomia je zabezpečiť nám zdravé a životaschopné potomstvo. Ak je žena neplodná, znamená to, že v jej podvedomí sa nachádza program, ktorý zabíja dušu budúceho dieťaťa. Obrovská agresivita v matkinom podvedomí sa v podvedomí dieťaťa mnohonásobne zväčší. Takéto dieťa jednoducho nebude schopné života. V podvedomí neplodnej ženy funguje program ničenia detí.

V každom náboženstve je žena spájaná so zemou, s telom, s plodnosťou. Muž je zasa spájaný s duchom a s počatím. Žena by mala muža rešpektovať. Ak žena podvedome mužom pohŕda, je neplodná, pretože vlastne pohŕda duchom. Ak muž pohŕda ženou, odmieta zem a často má v dôsledku toho choré telo alebo je dokonca impotentný. Silná podvedomá agresia namierená na mužov zasa spôsobuje neplodnosť. Nemusí to byť len agresivita a pohŕdanie, ale aj pocity krivdy.

Nedávno za mnou žena prišla s nádorom na maternici. Príčinou bola silná podvedomá agresia voči mužom.

„Podľa mňa by bolo lepšie, keby muži vôbec neboli,“ povedala mi.

Deti nemala. Prekonala dva potraty a dva mimomaternicové tehotenstvá, a nakoniec si nechala podviazať vajíčkovody.

Niekedy počatiu bránia nečisté úmysly. Jedna moja známa mi porozprávala takýto príbeh:

„Moja kamarátka začala mať problémy s mužom a rozhodla si ho pripútať dieťaťom. Povedala som jej, že žiadneho chlapa si dieťaťom neudrží. Iba zbytočne pokazí život sebe aj dieťaťu. Ona ma ale nepočúvla a rozhodla sa urobiť po svojom. Otehotnieť však nemohla. Dlho sa liečila, chodila po kúpeľoch. Teraz už chápem, prečo. Po pár rokoch sa aj tak rozišli. O pol roka si našla iného. Zobrali sa a rok nato sa im narodilo dievčatko.“

Príčinou neplodnosti môže byť tiež strach a odpor voči prirodzenému plynutiu života alebo neistota ohľadne budúcnosti.

Ak žena podvedome nie je na dieťa pripravená, bude mať problém otehotnieť, nech už dieťa vedome akokoľvek chce a nech o tom akokoľvek básni.

Východisko je len jedno: treba skúmať svoje podvedomé, vnútorné pocity a názory. Určite sa medzi nimi objaví strach z pôrodu, so zodpovednosti alebo aj obmedzení, ktoré sú s narodením dieťaťa spojené.

Niektoré ženy sa boja, že im tehotenstvo a pôrod pokazí postavu. To, že sú ženy po pôrode nepríťažlivé, je mýtus. Ak je žena na tehotenstvo fyzicky aj psychicky pripravená, bude pre ňu tehotenstvo znamenať naopak rozkvet. Ak si žena dáva na seba pozor a stará sa o seba, bude pekná aj po pôrode. Materstvo robí ženu ešte krajšou, odhaľuje jej nové rozmery.

Akonáhle žena prehodnotí svoje priority, bude môcť otehotnieť a mať zdravé potomstvo.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova