Chlamýdie

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Máte pocit hanby, podráždenia a cítite sa byť využívaný. Dovolíte ľudom, aby sa na vás priživovali ako parazity. Cítite sa byť nahnevaný, odmietaný, osamelý a podceňovaný. Neustále sa divíte, čo s vami nieje v poriadku. Pocit nespokojnosti vo vlastnom tele a so svojou sexualitou. 

Človek sa trápi pocitom viny, ktorá súvisí s intímnou oblasťou. Môže dokonca túžiť po potrestaní, byť presvedčený, že je skazený, nečistý hriešnik, ktorý musí byť potrestaný. Zneužívanie druhých. 

Čo robiť: urovnať si názory a postoje v intímnej oblasti, robiť len to, s čím som naozaj v súlade, vyznať svoje hriechy a poprosiť o odpustenie, aby došlo k oslobodeniu.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb