Horné dýchacie cesty, nosové dutiny

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.
Zobrazenie 1 až 15 z 19 (2 stránok)

Horné dýchacie cesty, nosové dutiny

Duchovná príčina ochorenia dutín podľa L.Hayovej spočíva v alergii na konkrétnu osobu, na niekoho blízkeho. Pozitívne tvrdenie: vždy ma napĺňa a obklopuje pokoj a harmónia, všetko je v poriadku.

Duchovná príčina dýchacích problémov podľa L.Hayovej spočíva v strachu alebo odmietaní naplno prijímať život. Pocit, že nemám právo zaberať priestor či dokonca vôbec existovať. Pozitívne tvrdenie: mojím prirodzeným právom je žiť naplno a slobodne. Zaslúžim si lásku a chcem žiť naplno.

Duchovná príčina dýchavičnosti podľa L.Hayovej spočíva vstrachu a nedôvere v beh života, ustrnutie v detstve. Pozitívne tvrdenie: je bezpečné vyrásť a stať sa dospelým, svet je bezpečný a som v bezpečí. 

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb